İstikbal mobilya’nın eşsiz tasarımlarından biri olan halılar , evinizin dekorasyonun da en dikkat çeken parçalardan biri olarak tüm dikkatleri üzerine çekecek birbirinden güzel modelleri ile göz kamaştırıyor . Geçen sezonu için altı güzel seri olarak hazırlanmış istikbal halılar hem renkleri hem de desenleri ile gerçekten de görülmeye değer bir güzelliği dekorasyona ekleyecek .

Göz kamaştıran canlılığa ve kaliteye sahip yeni sezon İstikbal halı serileri , melodi , luxury ,avangarde , moda , silver , brilliant ve concept line ile en gösterişli dekorasyonların tamamlayıcısı olarak sizleri bekliyor . Tatlı pastel renk tonları ile göz alıcı desenleri bütünleştiren 2020 İstikbal halılar bir çok farklı dekorasyon tarzına uyum sağlayacak yepyeni modelleri ile tam da beklenen etkiyi dekorasyonlara yansıtacak diyebiliriz .

2019-2020 İstikbal Halı Modelleri

moda serisi istikbal halı modelleri 2020

Ev dekorasyonun da olmazsa olmaz parçalardır halılar , sıcak ve dolgun bir hava yaratan halıları evin her bölümü için farklı renkler ve desenler olarak seçebiliriz , salon dekorasyonu için , oturma odası , yatak odası veya diğer odalar ve koridorlar gibi her alan için özel bir İstikbal halı modelini mutlaka bulacağınıza şüpheniz olmasın .

İstikbal Salon Halı Modelleri

2019-2020 İstikbal Halı Modelleri

istikbal moda halı modelleri 2020

Dekorasyon da tercih ettiğiniz tarz ve renkleri esas alarak seçim yapmanız gereken halılar da en dikkat çeken detay sadece renk ve desen uyumu değildir , anti-bakteriyel özellikler , kolay temizlenebilen ve dokusal özellikler gibi kalite kesinlikle dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerdir . İstikbal markasının ürettiği her tasarım da estetiği ve kaliteyi bir arada görmek mümkün , tasarladığı halılarda ise estetik ve kalitenin her zaman ön planda olmasına özen gösteriyor .

2019-2020 İstikbal Halı Modelleri

istikbal flarmoni serisi halılar 2020

Pastel renklerin en canlı renkler ile kombinlendiği modeller , yumuşacık zarif soft renklerin desenlere hayat verdiği romantik tasarımlar ve klasik tarzı benimsemiş dekorasyonlara ışık tutacak son derece etkileyici desenleri ile görünce kolay , kolay karar veremeyeceğiniz muhteşem bir 2020 İstikbal halı koleksiyonu sizleri bekliyor .

FOTO GALERİ / 2019-2020 İstikbal Halı Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here