Banyo dekorasyonu son zamanlarda daha şık dekore edilmektedir. Bu da banyo dekorasyonunu daha önemli hale getirmiştir. Banyo dekorasyonu şıklığını üst seviyelere taşıyan dekorasyon ögeleri arasında ilk sıralarda banyo küvet modelleri gelmektedir. Bu bağlamda bizde bugün 2019 banyo küvet modelleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz. İçeriğimizde yeni sezonun banyo küvet modelleri hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

Banyo Küvet Çeşitleri

2019 Banyo Küvet Modelleri İncelemesi

Günümüzde ev metrekarelerinin küçülmesi en çok da banyoları etkiledi. Buda banyo dekorasyonunu daha dikkatli yapmamız gerektiğini ortaya çıkardı. Zira doğru eşyalarla doğru dizaynlar daha konforlu banyolara sahip olmamıza olanak sağlamaktadır. Banyo küvet modelleri de bu aşamada çok büyük önem arz etmektedir.

Stresli bir günün sonunda sıcacık banyo tutkunları için küvet son derece önemlidir. Yeni sezon küvet modelleri incelememizde markaların çok fazla seçeneği bir arada sunduğunu görmekteyiz.

banyo fayans modelleri

Banyo Fayans Modelleri 2019-2020 İncelemesi

Banyo dekorasyonu denilince ilk akla gelen ve ilk araştırılan fayans modelleridir Zira banyo fayans modelleri banyo dekorasyonunu en şık gösteren unsurların başında gelmektedir…

Küvet modelleri 2019 tasarımları ayaklı küvet modelleri, cam küvet modelleri, kabinli küvet modelleri gibi seçenekleri farklı çizgilerde üreterek her tarza hitap etmektedir.

Ayaklı Küvet Modelleri

ayaklı banyo küvet modelleri

Ayaklı küvet modelleri sıradanlıktan sıkılanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Ayaklı küvetlerin en büyük avantajı desenli ve rengarenk olmalarıdır. Örneğin; sarı, mor veya çiçek desenli bir küveti ayaklı küvet modelleri arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Üstelik renkli formlarda üretilen ayaklı küvetlerin döküm, cam, akrilik ve ahşap seçeneklerini de bulabilirsiniz. 2019 banyo küvet modelleri ayaklı küvetleri modern tasarımları ile de mükemmeli aryanların tercihi olmaktadır.

Kare Küvet Modelleri

gömme banyo küvet modelleri

Genelde gömme banyolarda tercih edilen kare küvet modellerinin ayaklı küvet modelleri kadar çok fazla renk ve desen seçeneği bulunmamaktadır. Ancak banyolarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Genelde klasik banyo dekorasyonlarında tercih ediliyor gibi görünse de, modern banyolarda da jakuzi özelliği olan modelleri sıklıkla kullanılmaktadır.

Cam Küvet Modelleri

şeffaf banyo küveti

Jakuzi özelliği olan şeffaf camlı küvet modelleri, kalın ve kırılmaz cam özellikleri nedeni ile güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Görsellikteki şıklığı ve zarafeti de banyo dekorasyonunuzu üst seviyelere taşımaktadır. 2019 şeffaf cam küvet modelleri fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri ve ödeme kolaylığı sunmaktadır.

Geniş Küvet Modelleri

geniş küvet modelleri

Büyük boyutlardaki banyolarda geniş küvet modelleri tercih edilmektedir. Geniş bir banyoda küçük boyutlarda bir küvet modeli, banyo dekorasyonunu olumsuz yönde etkileyecektir.

Oval Banyo Küvetleri

oval banyo küveti

Küçük ve dar banyolarda köşeli banyo küvetleri tercih edilmelidir. Oval, basamaklı, oturmalı küvet modeli de her türlü banyolarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Kabinli Küvet Modeli

kabinli banyo küvetleri

küçük banyolar için dekorasyon fikirleri

Duşakabin içinde yer alan kabinli küvet modeli de sıklıkla kullanılan banyo küvetleri arasında yer almaktadır. Kare, dikdörtgen ve köşeli küvet modelleri ile kullanılan kabinli küvetler şıklığı ve kullanışlı olmalarından dolayı tercih edilmektedir. Özellikle küçük banyolarda küvet dışında kalan alanın daha elverişli kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Kabinli küvet modelleri geniş banyolar için de şık tasarımlar sunmaktadır.

2019 Küvet Modelleri Özellikleri2019 Banyo Küvet Modelleri Büyülüyor

Ünlü markaların ürettiği kaliteli ve lüks küvet modelleri özellikleri arasında suyu temizleme ve dinlendirme gibi konfor sunan özelikler de bulunmaktadır.  Günün stresini ve negatifi enerjisini atmak için sunulan küvet modelleri görüntü itibari ile de büyülemektedir.

Banyo küvet modellerinin banyo dekorasyonuna etkisi tartışılamaz. Ancak küvet modellerinin hepsi de şık tasarımlardan oluşmamaktadır. Örneğini, basit küvet modelleri ile banyo dekorasyonunu üst seviyelere taşımak için küvet üzeri duvar nişleri veya rafları ile birlikte şık ve kokulu mumlar kullanabilirsiniz.

Banyo küvetleri banyo da bulunan diğer dekorasyon ögeleri ile tarz ve renk bakımından uyumlu olmalıdır. Fonksiyonel ve şık banyolar için çekmeceli banyo dolapları tercih edilebilir.

Banyo dekorasyonunda ışık ambiyansı da son derece önemlidir. Tercihe ev tarza uygun olarak LED ışıklarla, modern avizelerle veya spot aydınlatmalarla banyo dekorasyonu daha da üst seviyelere taşınabilir.

2019-2020 banyo trendleri, renkleri ve modelleri
FOTO GALERİ / 2019 Banyo Küvet Modelleri Büyülüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here