Konutunda yenilik yapmak isteyenler buraya! ‘Evimde değişiklik yapmak istiyorum lakin bir türlü ne yapacağımı bilemiyorum’ diyenlerden misiniz? Sizin için mükemmel dekorasyon fikirlerini bir ortaya getirdik. Bu yıl da bu tekliflerle konutunuzda fark yaratacaksınız! Pekala 2019 mesken dekorasyon trendleri neler? İşte içinizi ısıtacak birbirinden hoş dekorasyon önerileri!

BU YILIN  VAZGEÇİLMEZİ AHŞAP OLACAK

Uzun müddettir beyaz, parlak mutfaklar baç tacı ediliyor. Herkesin sıkça kullandığı modeller ortasında yer alıyordu. 2019’la birlikte bu tercihler artık yerini akşap mobilyalara bırakacak. Daha doğal görünüm arayışımız 2019’da her alana yansıyacak. Konutlarda sıkça ahşap görmeye başlayacağız.

MOZAİK DUVALAR MODA 

Hepinizinde bildiği üzere mozaik duvalar seksenlerde en çok tercih edilen dekorasyon trendleri ortasında yerini almaktadaydı. Bu seneninde en güzel trend detaylarından biri mozaik duvalar.  Üstelik mozaik yalnızca duvarlarda karşımıza çıkmayacak. Örneğin mozaik kaplı aydınlatmalar görebiliriz.

HER YERDE BİTKİLERE YER AÇIN 

2018’de olduğu üzere u yıl da her yerdeki bitkilerin kullanımına yer açılacak. Yalnızca oturma odalarında ya da mutfaklarda değil banyolarda bile görebiliriz bitkileri. Banyolarınızda karanlık ortamlarda yetişen bitkilere yer açabilir, banyolarınızın daha egzotik bir ortam kazanmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here