Mesken dekorasyonunda yeni ve kusursuz bir soluk getirmek isteyenler için 2019 trend dekorasyonları ortasında yer alan metal ve ahşap şıklığında dikkat edilmesi gereken ayrıntıları bir ortaya getirdik. 2019’da hayli tanınan olan geometrik mobilyalarda metal ve ahşapa tartı verebilirsiniz. İşte 2019 dekorasyon trendleri ortasında tanınan olan ahşap ve metal dekorasyonu hakkında bilinmesi gerekenler elmaelma.com’da!

2019 TRENDLERİ ORTASINDA METAL DORUKTA YER ALIYOR!

Bilhassa bohem ve görmeye alışık olduğumuz dizaynlar yer alırken ahşap metal kesimler yer alıyor. Bu yıl ahşapın ve metalin bir ortada olduğu gold rose, gold, siyah gümüş tonları trend renkler arasında!

Rahatlığın ön planda olduğu mobilya modelleri yer alırken akıllı mobilyaların yüklü olduğu modeller trendler ortasında yer alıyor. Az ve kullanımlı eşya ön planda yer alıyor. Böylece az eşya ile ayak altında duran eşyalarınızı rahatlıkla gizleyebileceğiniz kullanışlı mobilyalar hayat kurtarıcı olabilir.

TABİATIN RENKLERİNİ EŞYALARINIZDA TERCİH EDEBİLİRSİNİZ

Tabiatın iç açıcı renklerini mobilyalarınızda kullabilirsiniz. Bilhassa yeşilin hakim olduğu tonlarını bu dönemde tercih edebilirsiniz. Yeşil, turkuvaz ve lacivert tonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

TEK MODÜL MOBİLYALAR İLGİ ODAĞI!

Tek modül olan sade şık mobilyalar 2019 dekorasyon trendleri ortasında yer alıyor. Ömür alanlarında rahatlıklı kullanabileceğiniz tek kesim kitaplık, masa üzere mobilyalar sıklıkla karşımıza çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here