Banyo ayna modelleri banyo dekorasyonunda şıklığı artıran etkenlerin başında gelmektedir. Banyo aynası markasının öncülerinden olan vitra buğu yapmayan ayna modeli ile tüm dikkatler üzerine çekmektedir. 2020 buğu yapmayan vitra banyo aynaları detaylarını sizler için inceledik.

2020 Buğu Yapmayan Vitra Banyo Aynaları2020 Buğu Yapmayan Vitra Banyo Aynaları

Banyoda aynaların buğulanması can sıkıcı bir olaydır. Banyo ayna modelleri arasında en çok ilgiyi hiç şüphesiz vitra buğu yapmayan ayna modelleri görmektedir. Duş sırasında ve duştan sonra su ve buharı hiçe sayan vitra aynaları için ayna dünyasında çığır açan bir yenilik diyebiliriz. Banyo dekorasyonunda ünlü markaların yaptığı yeniliklerin başında gelen buğulanmayan banyo aynaları, banyo dekorasyonuna farklı bir bakış açısı getirdi.

Modern Banyo Aynaları

Banyo ayna modelleri çeşitlilik göstermektedir. Dolaplı ayna modelleri, raflı ve büyüteçli aynalar, dolapsız led ışıklı aynalar modern banyo dekorasyonları için mükemmel seçimler sunmaktadır. 2020 buğu yapmayan banyo aynaları led ışıklar ile birlikte aynanın arka kısmına konumlandırılan rezistans ile buhar oluşumunun önüne geçmektedir.

Büyüteçse aynı şekilde aynanın arka kısmına konumlandırılan mıknatıs ile istenilen noktaya getirilmektedir. Bu büyük yenilik en çok da yüz bakımı ve makyaj sırasında kullanılmaktadır. Banyoda geçirilen zamanı daha da kaliteli hale getiren bu özellikler tabi ki vitra ayna modelleri 2019 seçenekleri arasında bulunmaktadır. , cristophe pillet, nosa desing ve ross lovegrove gibi kendini kanıtlamış tasarımcıları ile birlikte çığır açan yenilikler üretmeye devam edecek gibi duruyor. Bundan sonraki yeniliği heyecanla bekliyoruz.

Vitra banyo aynaları bu özellikleri yanı sıra çok fazla renk seçeneğine sahiptir. 2019 buğu yapmayan vitra banyo aynaları led ışıklı, büyüteçli, raflı dolapsız ve dolaplı banyo ayna modelleri, banyoda gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Duş sonrasında nem nedeni ile banyo aynaları neredeyse kullanılmaz hale gelmektedir. Vitranın son teknoloji aynaları banyodaki buğu sorununu ortadan kaldırarak üst seviyede konfor sunmaktadır.

Banyo Ayna Yüksekliği Ne Olmalı?2020 Buğu Yapmayan Vitra Banyo Aynaları

Banyo ayna kurulumu, banyo dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken unsurların başında gelmektedir. Banyo aynaları banyoya ferahlık ve genişlik kazandırmasının yanı sıra şıklık da getirmektedir.

Bu bağlamda banyo ayna yüksekliği de son derece önemlidir.

Peki, banyo aynaları hangi yükseklikte olmalıdır?

Banyo ayna yüksekliği standardı 150 cm’dir. Bu ortalama boydur ve bu boy ailedeki herkes tarafından rahatlıkla kullanılır. Banyo ayna yüksekliği için ideal boy 150 demiştik. Ancak banyonun boyutları ve aynanın boyutu ve konumu farklılık gösterebilir.

Hangi Tarza Hangi Banyo Ayna Modeli?2020 Buğu Yapmayan Vitra Banyo Aynaları

Klasik banyo dekorasyonlarında varaklı ayna modelleri banyo dekorasyonunu daha da üst seviyelere taşıyacaktır.

Büyük ve modern banyolarda dolaplı led ışıklı banyo ayna modelleri arasında seçimler yapabilirsiniz.

Küçük banyo dekorasyonunda ise yerden tavana dek uzayan ayna modelleri kullanılmalıdır. Bu banyoyu daha da büyük gösterecektir.

Banyo ayna modelleri arasında uzun ayna modelleri, yuvarlak ayna modelleri, ikili ayna modelleri, ince uzun ayna modelleri, dekoratif şekilli ayna modelleri, tüm duvarı kaplayan ayna modelleri, şekilli ayna modelleri gibi çok fazla seçenek bulunmaktadır.

2020 buğu yapmayan vitra banyo aynaları seçenekleri oldukça fazladır. Vitra size banyo dekorasyon tarzınızla uyumlu şık ve buğu yapmayan banyo aynalarını her bütçeye hitap edecek şekilde sunmaktadır.

FOTO GALERİ / 2020 Buğu Yapmayan Vitra Banyo Aynaları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here