Her yılda olduğu gibi adından söz ettiren lider mobilya üretici markalarından olan Alfemo,özgün  ve ilgi çekici tasarımlarıyla güven veren  evinize değer katan  yeni  Alfemo Çocuk Odası Modelleriyle yine karşınızda.

1997 yılından itibaren Türkiye genelinde büyük ilgi gören ALFEMO Çocuklarınıza özgü yeni ve ilgi çekici tasarımlar sergileyerek dikkatleri yine üzerinde toplamaya devam ediyor.

Evlerinze uygun çeşitli modeller sunan Alfemo şimdi de Çocuk Odası Modelleri ile ilgi çekici ve çocuklarınızın renkli dünyasında yer eden tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor.

Bu sezon yepyeni modellere imza atan Alfemo Çocuk Odası Modellerinde kızların en çok trend renkleri olan kırmızı ve pembe renklerine ağırlık verilerek tasarlandı. Erkek çocuk odaların da ise daha çok mavi ve sarı renklere ağırlık vererek tasarladı.

Takımları dolap çalışma masası gardrop komidin tuvalet aynası ve yatak vb. eşyalardan oluşmaktadır. Her bir parçası birbirine uygun renk ve stillerde tasarlanarak göz zevkine hitap ediyor. Bununla beraber çocukların beğeneceği onların hayal dünyasını ziyaret edeceği ürünler üreterek sevdikleri çizgi kahramanlarının resimleriyle tasarımlarında yer ediniyor.

Dayanıklılığıyla ve müthiş tasarımlarıyla ün yapmış olan Alfemo, Çocuk Odası Modelleri uygun fiyatlarıyla hem sizin hem de çocuklarınızın rahatlığı ve konforu için yeni yıla zevkle keyifle kullanabilecekleri Alfemo Çocuk Odası Modellerinden biriyle başlayın.  Çocuklarınız için alfemo mağazasına uğrayarak birçok mobilya çocuk odasına bakıp evinize en uygun olanı cebinize uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Galeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here