Amerikan Mutfak Tarzı Modeller İle Dekorasyonunuzu Yenileyin
Amerikan Mutfak Tarzı Modeller İle Dekorasyonunuzu Yenileyin

Amerikan Mutfak günümüzde yer tasarrufu ve şıklık sağladığı için yaygın olarak tercih edilmektedir.Bugün Amerikan tipi mutfak salon pek çok evde kullanılmakla birlikte ülkemizde de son yıllarda tercih edilen bir mutfak tarzıdır. Amerikan tarzı dekorasyon modelleri ise çok çeşitlidir ve evinizin büyüklüğü ve zevklerinize göre birçok dekorasyon olanağınız var.Evinizin kalbi olan mutfağınızda en çok vakit geçirdiğiniz yerlerden biri olduğu için şıklığı ve konforu bir arada yaşamak istersiniz. Mutfağınızı dekore ederken dikkat etmeniz gereken şeylerin başında depolama alanı ve aydınlatma gibi pek çok unsur var . İşte sizin için derlediklerimiz.

Geniş Bir Orta Tezgah

Amerikan tarzı mutfak modelleri deyince akla gelen ilk şeylerden biri hiç şüphesiz büyük bir orta tezgah.Mutfağınızın genişliğine göre boyutlandırabileceğiniz orta tezgahta yemeklerinizi hazırlamanızın yanı sıra kahvaltı edebilir ve aksam yemeği yiyebilirsiniz. Bunun için kaliteli ve şık bir tezgah seçmek mutfağınıza çok hoş bir hava katacaktır.

Amerikan tarzı dekorasyon modelleri
Amerikan tarzı dekorasyon modelleri

Renkli Dolaplar

Renkli Mutfak dolapları kullanmak istiyorsanız sade ve salonunuzla uyumlu renkler seçmenizde yarar var . Amerikan tarzı dekorasyon, oturma odası mutfak birleşik olduğu için mutfağınızı dekore ederken oturma odanızla da uyumlu olmasına dikkat etmeli ve buna uygun renklerle dolaplarınızı renklendirmelisiniz.

Amerikan Servis

Eğer Amerikan tarzı dekorasyon seçtiyseniz sunumda da bunu sürdürmeniz tamamlayıcı olacaktır. Şık ve masanıza yakışacak bir Amerikan servise EWs ayrıcalığıyla https://www.ews.com.tr/mien-hasir-amerikan-servis adresinden en uygun fiyata sahip olabilir, Amerikan tarzı mutfak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Amerikan tarzı dekorasyon
Amerikan tarzı dekorasyon

Bar Sandalye

Amerikan tarzı mutfaklarda kullanılan bir diğer şey ise bar sandalyelerdir. Tezgahınızla ve dolaplarınızla uyumlu bar sandalye takımı seçmeniz Amerikan tarzı mutfak dizerken size yararlı olacaktır.

Şık Avizeler

Amerikan tarzı mutfaklar salonla bitişik olduğu için genellikle ayrıca pencereye sahip olmaz. Bunun için mutfak aydınlatmasında şık ve zarif bir avize kullanarak mutfağınızı tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here