Mobilyada 54 yıllık tecrübe ve kalitenin ekol olmuş ismi Asortie Mobilya, 2020 Klasik Mobilya Koleksiyonu’nu görücüye çıkardı!

Klasik mobilyanın öncü markası Asortie Mobilya, bu sezonun yeni koleksiyonuyla da mobilyada trend olanı takip etmek yerine trendleri belirlemeye devam edeceğini bir kez daha gözler önüne sermiş oldu! Her sezon, klasik anlayışın asil çizgilerini iddialı tasarımlarla buluşturan Asortie Mobilya bu sezonun yeni koleksiyonuyla da büyük beğeni topladı!

Yaşam alanlarının konfor, kalite ve şıklık üzerine kurulu olması gerektiğini bilen ve ilk günkü heyecanını kaybetmeden, her daim bunu gerçekleştirmek üzere hareket eden Asortie Mobilya, kullanıcılarına mutluluk veren tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Çünkü Asortie Mobilya, tasarımlarının kullanıcılarıyla birlikte yaşadığını, yaşama karıştığını hiçbir zaman unutmuyor. Böylesi bir anlayış da, Asortie Mobilya’nın yıllardır, zirvenin değişmeyen, yegâne ismi olmasının arkasındaki saklı sırrı aşikar ediyor!

KALİTE, İHTİŞAM VE ŞIKLIK BİR ARADA ASORTİE MOBİLYA’DA!

Bu yeni ve özel koleksiyon parçaları arasında, her zevke hitap eden mobilyalarla karşılaşmak mümkün! Üstelik bu koleksiyon her zaman olduğu gibi yine, kalite, ihtişam ve şıklık söz konusu olduğunda hiç biri, bir diğerine tercih edilemeyecek parçalardan oluşuyor!

Koleksiyonun, her bir parçası ayrı ayrı göz dolduran tasarımları arasında klasik mobilyaya dair ne varsa hepsi bir arada karşınıza çıkıyor! Lüks koltuk takımı modellerinden görkemli yatak odası tasarımlarına, kullanışlı oturma gruplarından şık yemek odalarına kadar her şey bütün ışıltısıyla adeta göz kamaştırıyor!

ASORTİE MOBİLYA 2020 KLASİK MOBİLYA KOLEKSİYONU!

2020 Klasik Mobilya Kolesiyonu’na daha yakından ve hızlıca bir göz atmak gerekirse; yeni koleksiyonun parçaları arasında Olimpos Klasik Koltuk Takımı, Ekselans Klasik Yemek Odası Takımı, Olimpos Gold Yatak Odası Takımı gibi özel tasarımlar öne çıkıyor.

Tasarımlarda, ağırlıkla altın tonları ön planda olurken, yaşam alanlarda lüksten vazgeçemeyenlere öncelik verildiği de gözlerden kaçmıyor. Koleksiyonun hemen her parçasında usta ellerin zarif dokunuşlarıyla can bulan ahşap oymalar ve motifler yer alıyor. Her bir takım kendi sınıfının birinci kalite ürünleriyle, deyim yerindeyse ilmek ilmek işlenmiş durumda!

Zira kullanıcılar, şıklıkla birlikte ilk önce kaliteye bakıyorlar. Kalite, yaşam alanlarımızı süsleyen mobilyalardan en önemli beklentimiz olan uzun ömürlü kullaınımın sağlanması açısından oldukça önemli. Ve görünen o ki, Asortie Mobilya’nın 2020 sezonuna damga vuracak koleksiyonu, uzun ömürlü kullanım konforu sağlayan özel süngerler, özel dokuma kumaşlarla birlikte, tamamen doğal ahşap mobilyaları sarıyor.

Üstelik bu mobilyalar, Asortie Mobilya’nın diğer tüm ürünleri gibi değişen taleplere uygun ölçü ve renklerde üretilebiliyorlar. Bu durum da, kullanıcıların kelimenin tam anlamıyla yüzde yüz memnuniyet kazanmasına olanak veriyor. Örneğin mavinin en çekici tonlarından birinin sardığı Olimpos Klasik Koltuk Takımı’na yaşam alanlarının ölçülerine bağlı olarak ekstra koltuk takımı parçaları yahut orta sehpa ve klasik aksesuar modelleri de dahil edilebiliyor. Yahut ahşap oyma motiflerin, oval kesimlerin heybetli bir görünüm kazandırdığı Olimpos Gold Klasik Yemek Odası Takımı, yine kullanıcıların taleplerine göre ilave sandalyeler ve diğer yemek odası aksesuar ürünleriyle tamamlanabiliyor.

ETKİLİ DEKORASYONUN YOLU BÜTÜNLÜKLÜ BİR YAKLAŞIMDAN GEÇİYOR!

Klasik dekorasyon söz konusu olunca olmazsa olmaz hale gelen bütünlüklü bir yaklaşım Asortie Mobilya’nın kendi iç dinamikleri sayesinde doğrudan elde edilebiliyor. 2020 Klasik Mobilya Koleksiyonu bu önemli ayrıntının altını kalın çizgilerle çiziyor. Asortie Mobilya’nın evlerin her bir mekanı için üretilen mobilyaları, hem ayrı ayrı takım halinde kullanıma olanak veriyor hem de bir takım başka bir takımla tamamlanabiliyor.

Daha başka bir ifadeyle dile getirmek gerekirse; diyelim ki Olimpos Gold Klasik Yemek Odası Modeli’ni beğendiniz. Bu modeli doğrudan Olimpos Gold Klasik Koltuk Takımı ile tamamlayabilirsiniz. Böylece etkili bir dekorasyon için ihtiyacınız olan bütünlüklü bir bakış açısının ürünlerine doğrudan sahip olabilirsiniz. Elbette nihai karar sizin! Bu göz alıcı koleksiyonun farklı parçalarını bir araya getirerek de evinizde şık bir stil oluşturabilirsiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here