Ateş elementi burçları enerjisi yüksek, hevesli, yaratıcı, cesur, iyimser ve ilham veren kimselerdir. Bu özelliklerini ise dış görüntüleriyle ve ev ydekorasyonlarıyla etrafına yansıtmada oldukça başarılardır.

Kırmızının cazibesi Koç burcu

Ateş grubundan olan Koç burcunun rengi kırmızıdır. Özellikle kırmızının koyu tonları Koç burcuna yönelik dekorasyonlarda başrolde olmalı. Kırmızının verdiği o çekici yaşam enerjisi, burcun en belirleyici özelliğini temsil ediyor. Koç burcu, ev ortamında rahat hareket etmek ister, konfor onun için en önemli kriterdir. Genellikle ​evde zaman geçirmek yerine, dışarıda olmayı tercih eden Koç burcu, bu nedenle kolay temizlenebilecek, az eşya ile kaplı bir ev dekorasyonunu tercih eder.

Doğal alandan kopamayan Yay burcu

Yay burçları her zaman farklı ve egzotik dekorasyonları tercih ederler. Etraflarında sürekli uyarıcı tasarım unsurları olsun isterler ve bunu da farklı kültürlerin dizaynlarını kendi yaşam alanlarına uygulayarak gerçekleştirirler. Ayrıca iyimser yapıları renkli ve canlı dizaynları benimsemelerine de neden olur. Canlı ve zengin renkler Yay burçları için idealdir.

Gezmeyi, dışarıda zaman geçirmeyi çok seven Yay burcu için, yaşam alanının vazgeçilmezleri; bahçe ve balkondur. Yay burcu, küçük bir balkonu bile özenle tasarlayabilir, egzotik, bohem bir ruha büründürebilir. Seyahat etmeyi ve farklı yerler ve kültürler tanımayı çok seven yay burçlarının evinde yolculuklarından edindiği hatıraların dekorasyon unsurları olarak kullanıldığını görebilirsiniz. Mesela oturma odasında farklı kültürlerin etkileriyle dizayn edilmiş ve dünyanın her yerinden farklı unsurların stil sahibi ve estetik bir biçimde harmanlandığını görebilirsiniz.

Gösterişi çok seven Aslan burcu

Aslan burcunun paylaşımcı ve cömert özelliğinden dolayı ev dekorasyonu da oldukça sosyal alanlar şeklinde dizayn edilmeli. Aslanlar evlerinde kalabalık yemekler, partiler, arkadaş toplantıları organize etmeye bayılırlar. Ve ilgi odağı olma özelliklerinden dolayı da evlerine gelen tüm konukların dekorasyonlarına hayran kalmasını isterler. Aslan burcu insanlarının evlerinde kendilerine ait sanat eserleri, kendi başarılarını simgeleyen diploma, başarı belgeleri ve ödüllerin dekorasyona katkıda bulunduğuna şahit olabilirsiniz.

Aslan burcu, gösterişli ve lüks evleri çok sever. İşlevsellikten daha çok görünüme önem verdiği için göz alıcı dokular, ipek, kadife gibi lüks kumaşlar ve canlı renklerle dolu bir dekorasyon Aslan burcuna göre olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here