Pratik bahçe bilgileri
Pratik bahçe bilgileri

Bahçeli bir ev pek çoğumuzun hayali. Özellikle bahar aylarında dört duvar arasında sıkılırız ve keşke bahçeli bir evim olsaydı diye aklımızdan geçiririz. Bahçeli bir eve sahip olanların ise önünde birçok alternatif bulunuyor. Bahçe süsleme fikirleri çok çeşitli olabilir.Çünkü bahçenizi istediğiniz tarzda dekore edebilirsiniz.Bahçenizi süslemeye başlamadan önce ise pratik bahçe bilgileri hakkında bir şeyler bilmenizde yarar var. İşte dekorasyonda yaratıcı fikirler.

Dekorasyonda farklı fikirler
Dekorasyonda farklı fikirler

Küçük Heykeller

Bahçe süslemede kullanabileceğiniz en güzel şeylerden biri hiç şüphesiz küçük heykellerdir.Eğlenceli ve dekoratif bir heykelcik zengin bir görünüm sağlarken aynı zamanda bahçenize renk katacaktır.

Renkli Çöp Kovaları

Bir bahçede olması gerekenlerden biri de çöp kovasıdır. Kaba ve dekorasyonu bozan bir çöp kovası yerine dekorasyonunuza uyumlu renkli bir çöp kovası seçerek daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bahçe Takımları

Özellikle geniş bir bahçe sahibi olanlar için çok şık ve bahçenizle uyumlu bir bahçe koltuk takımı bulabilirsiniz. Ailenizle ve sevdiklerinizle uzun bir bahçe keyfi yaşamak istiyorsanız rahat bir bahçe takımı kullanabilirsiniz.

Saksılar

Bir bahçede olmazsa olmazlardan biri de saksılardır. Bahçenizin dekorasyonuna uygun renkte ve şık bir saksı kullanmanız bahçenizin havasını değiştirecek ve süslemeyi tamamlayacaktır. Zarif ve kullanışlı bir saksıya sahip olmak için seçeneklere bakmanız yeterli. Dayanıklı ve lüx bir saksıya uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Dekoratif Ews saksı
Dekoratif Ews saksı

Tüller

Tüllerle bahçe süsleme ise işinize yarayacak bir diğer fikir. Beyaz bir tülü  oturma alanının etrafına döşeyerek güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Dekoratif Lambalar

Bahçenize hoş bir hava katacak bir diğer şey ise dekoratif lambalardır. Akşamları da bahçe keyfinizi sürdürmek istiyorsanız bahçenizde dekoratif lambalar kullanarak mükemmel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Renkli Lastikler       

Bahçe süsleme fikirlerinden bir diğeri ise renkli araba lastikleri. Bahçenize doğal ve eğlenceli bir görüntü kazandıracak olan renkli lastikleri kullanabilirsiniz.

Puf Koltuklar

Bahçe dekorunda puf koltukları kullanmanız hem güzel bir görüntü sağlayacak hem de saatlerce kalkmak istemeyeceğiniz bir rahatlık sunacaktır.Renkli puf koltuklar bahçelerde en çok tercih edilen şeylerden biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here