Banyo dekorasyonu denilince ilk akla gelen ve ilk araştırılan fayans modelleridir. Zira banyo fayans modelleri banyo dekorasyonunu en şık gösteren unsurların başında gelmektedir. Banyo dekorasyonunu şık, modern ve göz alıcı yapmak isteyenler için banyo dekorasyon modelleri konusunu ele aldık. İşte 2019-2020 fayans modelleri- banyo fayans modelleri detayları…

Banyo Fayans Modelleri Denilince Akla GelenlerBanyo Fayans Modelleri 2019-2020 İncelemesi

Banyo fayans modellleri diğer dekorasyon alanlarında olduğu gibi her sezon yenilenmektedir gelişen teknoloji her sezon yeni güzellikleri ile birlikte farkı tasarımları bizlere sunmaktadır.

2020 Banyo Fayans Modelleri

Yeni sezon banyo fayans modelleri 2020 renkleri incelemesi yaptığımızda biraz daha canlı renkli ve desenli modellerin daha çok dikkat çekerek öne çıktığını gördük.

2018 banyo tasarımları

Bu bağlamda da seçilen 2020 banyo fayans fiyatları listesi istedik. Seçilen fayansın renk, desen, malzeme ve işçilik kalitesine göre fiyatta farklılık gösterdiği dikkatlerimizden kaçmadı.

Banyo dekorasyonunda değişiklik yapacaksanız en trend banyo fayansları incelemesi yaparak en seçkin ve kaliteli fayansları kullanmanızı öneriyoruz. Zira banyo fayansları sık sık değiştirilmemektedir.

Banyo Fayansı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?Banyo Fayans Modelleri 2019-2020 İncelemesi

Fayans, banyo fayansı seçerken dikkat edilmesi gereken ve genelde unutulan detaylar…

Banyoya fayans seçiminden önce banyo dekorasyon tarzınızı ve renginizi belirlemelisiniz. Bu da 2020 banyo modelleri araştırması yapmanızı gerektirmektedir. Bu incelemeden sonra fayansa göre banyo dekorasyonu değil de, dekorasyona göre fayans seçilmeli. Bu şekilde banyo dekorasyonunuz daha çok içinize sinecektir.

Banyo için su geçirmeyen duvar kağıdı fiyatları 2017-2018

Banyo fayansı seçerken kire, neme ve ısıya dayanıklı modeller seçilmelidir.

Açık tonlarda fayansı seçmeden önce temizliğini düşünmelisiniz. Zira açık renk fayansların hem temizliği zor olacaktır, hem de en küçük leke bile göze batarak sinirinizi bozacaktır. Bu nedenle daha soft ve koyu renklere yönelin.

Fayans yapımında kullanılan hammaddenin kalitesi fayans kalitesi demektir. Bu nedenle çabuk kırılmayan, deforme olmayan banyo fayansları tercih etmelisiniz. Bunun içinde kaliteli üretim yapan marka modelleri incelemenizde yarar var.

Kaliteli bir ürün alsanız bile mutlaka bir paket fazla fayans alın. İlerde deforme olan fayansların parçasına bulamama olasılığına karşı bu tedbiri unutmayın.

banyo fayans boyama

Banyo Fayans Boyama Ve Teknikleri

Fayans üstü boya, fayans üstüne boya olur mu, fayans üstüne boya nasıl yapılır, banyo fayans boyama nasıl yapılır, fayans boyama teknikleri gibi soruların detaylarını…

Banyo fayans modelleri ve renkleri seçiminde geçmiş dönemlere ait renk, model ve desenleri de incelemenizi öneririz. Bu size her dönem trend olan renk ve desenler hakkında bilgi verecektir. Bu yönde seçimler yapmanız ise banyo fayansınızın modasının geçmesini önleyecektir.

Hemen modası geçerek demode olacak modeller yerine sürekli trend olabilecek renk ve desenler seçin.

Banyo dekorasyon renkleri ile bire bir aynı renklerde fayans seçmek yerine ton ayarlaması yapın. Bu banyo dekorasyonunuzu daha da şık kılacaktır.

Banyo fayans modelleri 2019-2020 desenleri geometrik desenli, 3 boyutlu, çiçek desenli, yaprak desenli, çizgili desenlerden oluşmaktadır. Bunların dışında manzara desenleri içeren gelişen teknoloji desenleri de yer almaktadır.

Banyo için su geçirmez duvar kağıdı

Yeni sezonun en güzel banyo fayans renkleri gri, kahverengi, beyaz ve mavi tonlarından oluşmaktadır. Sizde bu renkler arasından banyo dekorasyonunuza en uygun rengi seçerek banyonuzu güzelleştirebilirsiniz.

En İyi Banyo Fayans Markaları Nelerdir?Banyo Fayans Modelleri 2019-2020 İncelemesi

Banyo seramik markaları fiyatları da etkilemektedir. Her markanın 1. Sınıf, 2. Sınıf ve 3. Sınıf banyo fayansı bulunmaktadır. Bizim önerimiz 1. Sınıf fayans kullanmanız olacaktır. Kaliteli ve uzun yıllar ilk günkü güzelliğinde kullanabileceğiniz bir marka istiyorsanız size Kütahya seramik banyo fayans modellerini öneriyoruz. İşte banyo fayansı markaları denilince ilk akla gelen markalar…

Kütahya Seramik

Vitra seramik

Tamsa seramik

Graniser seramik

Kale seramik

Pera seramik

Bien seramik

Yurtbay seramik

Çanakkale seramik

Ege seramik

2020 Kütahya Fayans ModelleriBanyo Fayans Modelleri 2019-2020 İncelemesi

Fayans modelleri banyo dekorasyonu için son derece önemlidir. Köklü bir kuruluş olan Kütahya seramik 2020 fayans modelleri tanıtımını yaptı. Banyo fayans modelleri alanında lider vasfına sahip markalar arasında olan Kütahya seramiğin 2020 fayans modellerinden en çok beğenilenlerin isimlerini paylaşıyoruz.

Alavya, albartos, antiasit, alkazar, atlas, bluetta, beliza, Atlantis, calacatta, envy, emporio, erva, imperial, leonasdoi, makaron, mert, orfe, papillon, talya ve bu mserilerin içerikleri ile birlikte toplamda 391 çeşit ürün mevcuttur. Sizde banyo dekorasyonunda fayansların hayranlık uyandırmasını istiyorsanız Kütahya seramiğe uğramadan banyo fayansları almayın.

 Vitra Banyo FayanslarıBanyo Fayans Modelleri 2019-2020 İncelemesi

Fayans denilince kalite, kalite denilince de akla gelen markalardan bir diğeri de vitra’dır. Vitra banyo fayans modelleri seçerken renge göre, bünyeye göre ve dokuya göre seçimler yapmalısınız.

Renge göre fayans modeli seçmeden seçeceğiniz fayansın krem tonlarda mı? Gri tonlarda mı, Toprak tonlarında mı? Pastel tonlarında mı? Yoksa canlı renk tonlarında mı olacağına karar vermelisiniz.

Renk kartelasından seçim yaptıktan sonra dokuya göre seçim yapmalısınız. Seçeceğiniz fayans modelinin ahşap dokulu mu? Mermer dokulu m u? Taş dokulu mu? Beton dokulu mu? Yoksa seramik dokulu mu olacağına karar vermelisiniz. Tüm bu kriterleri belirledikten sonra banyonuz için en doğru fayans modelini seçeceğinize eminiz.

Tamsa seramik

Banyo fayans modelleri alanında şık modeller sunan bir diğer marka da tamsa seramiktir. Bu marka altında her tarza ve bütçeye hitap eden modeli bulabilirsiniz.

Fayans modelleri banyo dekorasyonunu öne çıkarmada en büyük etkendir. Bu nedenle her daim şık ve kaliteli modeller sunan markalardan almalısınız.

Graniser SeramikBanyo Fayans Modelleri 2019-2020 İncelemesi

Banyo fayans alanında yurt içi ve yurt dışı satış noktalarına sahip olan graniser seramik ürünleri, her sezon trend yaratan ürünleri, desen ve renk çeşitliliği ile en iyiyi sunan markalar arasındadır.

Kale Seramik

Göz alıcı tasarımları, kusursuz kalitesi, ve sunduğu konforu ile size banyoda gerçek konforu sunan kale seramik banyo seramiği alanında da zengin ürün çeşitliliği ile hayatınıza 2019 sezonunda da renk katmaya devam ediyor.

Zamana ayak uydurarak her türlü teknolojiyi ve yenilikleri bünyesinde barındırarak estetik anlayışını sürekli revize ederek, geçmişten günümüze gelen tecrübesi ile banyolarınıza hayranlık uyandıran konforu getirmektedir.

Pera Seramik

Bir dünya markası olan pera seramik ürünleri ile banyonuz her zamankinden daha şık ve estetik olacaktır. Kolay temizlenen, dayanıklı, sağlam ve bol çeşitli pera banyo seramik ürünlerini inceleyerek banyonuzda güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ege seramikBanyo Fayans Modelleri 2019-2020 İncelemesi

İçinde yaşadığımız mekanlar bizleri anlatan çizgiler taşır. Banyo fayans modelleri de bu bağlamda oldukça önemlidir. Uzun yıllar göz önünde olan banyo fayansları estetik, mukavemetli, hijyenik, yapı ile eşdeğer sağlamlığı ve tabi ki hesaplı da olmalıdır.

İşte ege seramik ürünleri bütün bu özellikleri bünyesinde barındıran sektörün en öncü markalarındadır. Problemsiz ve uzun süreli bir kullanım için ege seramik demeye ne dersiniz?

Bu markaların 1. Kalite ürünleri ile 3. Kalite ürünleri arasında % 50 fark bulunmaktadır.  Ancak siz yine de 1. Kalite üründen şaşmayın.

Markalar arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Fayans fiyatları 40-155 tl arasında gezinmektedir.

FOTO GALERİ / Banyo Fayans Modelleri 2019-2020 İncelemesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here