Banyo Süsleme Fikirleri
Banyo Süsleme Fikirleri

Evlerdeki, gizli kalan fakat bir o kadar da önemli noktalar haline gelen banyoların süslenmesi için farklı yollar vardır. Duvar seramikleri, yer seramikleri değiştirilerek yepyeni bir hava banyoya katılabilir. Dekorasyon ürünleri ve tablolar alınarak da renklendirilebilen banyolar için küçük banyo dekorasyon modelleri açısından oldukça fazla seçenek bulunmaktadır.

Küçük Banyo Dekorasyon Modelleri
Küçük Banyo Dekorasyon Modelleri

Banyo Tekstil Ürünlerinin Seçilmesi

Banyolarda, havlular dışında bir diğer kullanılan tekstil malzemesi, yere ve tuvalet kapağına serilen küçük banyo tuvalet dekorasyonu ürünleri vardır. Bu ürünler, artık tek tip olmaktan çıkmış ve her keseye, her zevke göre üretilmeye başlanmıştır. Takım olarak alabileceğiniz bu paspasları dilerseniz farklı ürünlerden seçerek kombinleyebilirsiniz. Kendi zevkinizi yansıtırken banyonun uyum içerisinde göründüğünden emin olun.

Küçük Banyo Tuvalet Dekorasyonu
Küçük Banyo Tuvalet Dekorasyonu

Banyolarda Objelerin Kullanılması

Klozetleriniz duvara gömme değilse, bu alanı kullanarak üzerine küçük biblolar yerleştirebilirsiniz. Oldukça şık görünecek banyolarınıza farklı desenlerde havlular asarak da bir hava yakalayabilirsiniz. Banyolarda kullanılması gereken tuvalet fırçası, diş fırçalık, sabunluk gibi ürünlerin içinde bulunduğu takımlar satın alabilirsiniz. Bu takımları satın alırken, banyonuzda yeterince yeriniz olduğundan emin olun.

Klasik Banyo Dekorasyonu

Klasik banyolarda net renkler kullanılarak tasarım uygulanmaktadır. Kahverengi, koyu ahşap renkleri, krem renkleri kullanılarak oluşturulan bu banyolar, evin genelinde klasik havanın hakim olduğu zaman oldukça hoş durmaktadır. Modern banyo dekorasyonu ise, klasiğin tam tersi olarak nitelendirilebilir. Çok farklı renkler bir arada kullanılabilir. Banyo mobilyaları oldukça farklı kesimlere ve şekillere sahip olabilir. Modern ve klasik tarzlardan hangisini sevdiğinize karar vermeniz sizlere çok yardımcı olacaktır.

Modern Banyo Dekorasyonu
Modern Banyo Dekorasyonu

Banyolarda Aydınlatma

Banyoda duşun içinin yeterli derecede aydınlandığından emin olun. Bu durum için üretilmiş aplikleri tercih edebilirsiniz. El yıkama lavabosunun önündeki duvara da aplikler takarak, tavan lambasını açmadan banyonuzda hem loş hem de tarz bir hava yakalayabilirsiniz. Banyonuzun renkleri çok göz yorucuysa beyaz renkte ampul tercih etmeyin. Renklerin yoğunluğunu azaltan ve kıran sarı tonlu lambalar çok daha faydalı ve iyi olacaktır. Aplikler ve tavan lambasını da farklı düğmelere bağlayarak elektrikten tasarruf edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here