Banyoda Küvet Tercih Edenler İçin Eşsiz 5 Öneri
Banyoda Küvet Tercih Edenler İçin Eşsiz 5 Öneri

Günümüzde duşakabin kullanımı yaygınlaşmış durumdadır. Bunun sebeplerinden birisi hızlanan yaşam stilimize pratik çözümler kazandırmak içindir. Ancak klasik görüntüden şaşmayan ve banyo kullanım alanı uygun olan kişilerin halen tercih ettiği banyo küveti, banyonuza hem şık bir görüntü katmaktadır hem de günün yorgunluğunu atabilmek için size fırsatlar sunmaktadır. Duşakabinlerin çeşitlerin artması ile birlikte küvet modelleri de pek çok seçenek ile karşımıza çıkmaya başlamıştır. Bunların yanı sıra son zamanlarda kullanılmaya başlanan küvetli duşakabin modelleri de vardır. Bu tasarımlar bize işlevsellikle birlikte keyif avantajını aynı anda sağlamaktadır. Banyonuzda sağlamak istediğiniz görüntü için doğal renk tonları kullanabilirsiniz. Ayrıca zeminde kullanacağınız taş dokusu ile doğal bir görüntü oluşturabilirsiniz. Küvetin görüntüsü ile birlikte ergonomisine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Küvetlerin banyonuzdaki yerinin seçimi için teknik detaylarda uyduğu takdirde pencere karşısına yerleştirmek ferah bir hava oluşturacaktır.

Banyo Küveti
Banyo Küveti

Cam Küvetler

Cam küvetlerin modern görüntüsü ile banyo dekorunuzu uyumlu hale getirebilirsiniz. Yumuşak renk seçenekleri ile dolapların keskin hatları cam küvetle hoş bir görüntü sağlayacaktır.

İşlevsel Küvetler

Banyonuzda daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyabilirsiniz. Kenarları raf ya da kapalı dolaplar bulunan tasarım küvetler ile banyonuzu hem dekoratif açıdan hem de kullanım açısından tamamlayabilirsiniz.

Küvetli Duşakabin
Küvetli Duşakabin

Klasik Küvetler

Tasarımıyla klasik çizgiden ayrılmayan estetik hatlara sahip küvetler ile banyonuzda eşsiz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Küvetini ayaklarında klasik kesimler tercih ederek bu görüntüyü tamamlayabilirsiniz. Gümüş veya bronz renkleri tercih edebilirsiniz.

Ahşap Dokular

Rustik tarzların tamamlayıcısı olan ahşap tasarım küvetler banyonuzda farklı havalar yansıtmanız için size yardımcı olacaktır. Zeminde ve duvarlarda kullanacağınız beyaz renk ile ahşap dokuyu dengeleyebilirsiniz.

Küvet Modelleri
Küvet Modelleri

Köşeleri Değerlendirin

Asimetrik tasarımlarla banyonuzun her açısını değerlendirebilmeniz mümkün olacaktır. Banyonuzun köşeli bir modeli var ise eğer kullanacağınız küvetin asimetrik şekli size yerden avantaj sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here