Güzel Banyo Aksesuarları
Güzel Banyo Aksesuarları

Yaşam alanlarının dizaynı, bireylerin kendilerini mutlu hissetmeleri ve pozitif enerjiyle dolmaları açısından oldukça önemlidir. Evde vakit geçirmekten keyif almak istiyorsanız, kişiliğinizi yansıtan parçalar kullanmalısınız. Şık mobilyalar ile döşediğiniz evinizin en önemli bölümlerinden birisi de tabi ki banyolardır. Bu nedenle banyonuzun guzel banyo aksesuarlari ile dizayn edilmesi evinize hoş bir hava katacaktır.

Sıradanlıktan uzak bir banyo tasarlamak için banyonuzda kullanabileceğiniz onlarca aksesuar bulunmakta. Şık banyolar yaratmak için ise çok büyük bir banyoya sahip olmanıza da gerek yok. Size vereceğimiz birkaç ipucu ile küçük banyo dekorasyon örnekleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve evinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Küçük Banyo Dekorasyon Örnekleri
Küçük Banyo Dekorasyon Örneklerinden Banyo Setleri

Gösterişli Banyo Setleri

Banyoların olmazsa olmazları arasında bulunan sabunluk, çöp kovası gibi ürünleri aynı model ve renkte tercih etmek banyolarda bütünlüğü sağlamak açısından önemlidir. Bu ürünleri farklı yerlerden alarak kombinlemeye çalışmak ve parçalar arasında renk uyumunu yakalamak ise oldukça zordur. Bu nedenle banyolar için satılan hazır banyo setleri ile işinizi kolaylaştırabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Banyo setlerinin rengini ve modelini ise banyo duvarlarınızın rengine göre seçebilirsiniz. Bu setlerde çöp kovası, banyo fırçası, sıvı sabunluk, katı sabunluk ve diş fırçalık bir arada bulunuyor. Bu sayede edindiğiniz banyo seti ile banyoda kullanılan temel parçalara aynı anda sahip olabilirsiniz.

Şık Mumluklar

Banyonuzun uygun bir köşesine birkaç mumluk koymanız, banyonuza olağanüstü bir hava katacaktır. Hem şık hem de kullanışlı olan bu aksesuarları aynanızın önüne, banyo dolabınızın raflarına ya da koyacağınız bir banyo sehpasının üzerine yerleştirebilirsiniz.

Büyüleyici Saksılar

Banyonuzda kullandığınız mumlukların yanına birkaç saksı koyarak farklı bir hava yakalayabilirsiniz. İçine dikeceğiniz canlı çiçekler ile dikkat çekici banyolar yaratmak sizin elinizde. Canlı çiçekler yerine yapay çiçekleri de tercih edebilirsiniz.

Görkemli Cam Süs Eşyaları

İçine kokulu yapay çiçekler ya da kokulu meyve sabunları koyarak kullanabileceğiniz cam süs eşyaları banyonuzun görünüşü kadar kokusunu da güzelleştirecek. Banyonuzun okyanus esintisi mi yoksa gül bahçesi gibi mi kokacağına ise siz karar vereceksiniz.

Banyo Aksesuarları
Banyo Aksesuarları

Kullanışlı Çamaşır Sepetleri

Banyolarda sıklıkla kullanılan ve yapacağınız seçim ile aynı zamanda banyonuzu da güzelleştireceğiniz bir diğer parça ise çamaşır sepetleridir. Kirli çamaşırlarınızı çamaşır makinesi içerisinde muhafaza etmek yerine çamaşır sepeti kullanabilirsiniz. Böylece çamaşır yıkama günlerinde renklileri ve beyazları ayırmak sizin için daha kolay ve pratik olacaktır.

Banyo Dolap İçi Aksesuarları
Banyo Dolap İçi Aksesuarları

Pratik Deterjanlıklar

Banyonuzun dış görünüşü kadar dolapların iç güzelliği de oldukça önemli. Banyonuzda kullanacağınız banyo dolap içi aksesuarları ile düzenli banyo dolaplarına sahip olabilirsiniz. Çamaşır yıkarken kullandığınız deterjanları kendi ambalajında saklamak yerine deterjanlık içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Böylece deterjanınızı ilk günkü kokusunu kaybetmeden kullanmaya devam edebilir ve kullanım aşamasında rahat edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here