Bellona lüks yatak odası takımı 2020 modelleri yeni sezon ürünleri her zamanki gibi iddialı tasarımlardan oluşuyor. Günün başlangıcının ve bitişinin yapıldığı yatak odalarında dekorasyon özel, konforlu ve işlevsel olmalıdır. Bellona, uyumak ve hazırlanmak kullanılan yatak odası için görkemli ve işlevsel yatak odası takımları tasarlayarak beğeniye sunmuştur.

Bugün sizlerle Bellona 2020 yatak odası tasarımları hakkında sohbet etmek istiyoruz. Bellona lüks yatak odası ürün kartelasında yer alan özelliklerine göz atınca, dolaplarının fonksiyonel ve çok amaçlı, led aydınlatmalı, mükemmel renk uyumlu ve konfor özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sezonun en trend renkleri ile hazırlanan bellona lüks yatak odası takımı 2020 modellerinde yatak odalarında kendinizi şımartacak koleksiyonlar hazırlamıştır. Bu kadar çok detayı düşünen ve en iyiyi sunan bellona lüks yatak odaları ile ister uyku, ister gün için hazırlanın…

Bellona Lüks Yatak Odası Takımı

Kendisini özel hissetmek isteyenler için tasarlanmış lüks yatak odası takımlarında avangard çizgiler ve ince detaylar dikkatleriüzerine çekmektedir. Saray çizgileri de dediğimiz avangart çizgiler, geçmişten günümüze kişinin kendisini özel hissetmesini sağlamıştır. Yatak odası modellerinde hiçbir yerde bulamayacağınız hayalinizdeki tasarımları bellonada da rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bellona Vitella Yatak Odası Takımı

vitella-yatak-odasi-bellona

vitella-yatak-odasi-bellona

2020 sezonunun yeni ürünlerinden olan vitella yatak odası yenilikçi ve benzersiz çizgileri ve bir yatak odasında olması gereken tüm özellikleri ile yatak odası dekorasyonunuza yön verecek nitelikte tasarlanmış.

Yatak başlığındaki özel motiflerden oluşan detay, çekmece ve dolaptaki ilgi çekici eklemeler, lüks bir etki bırakan kulplar, estetik dizaynla birlikte lüks bir görünüme sahip ayaklar ve fildişi ile altın sarısı renk kombini ile göz dolduran, hayranlık bırakan bir etkiye sahiptir. Bu ürünün tuvalet masasının üst çekmecesi özel aksesuar bölmesi olarak tasarlanmış. Yatak odanızda konfor ve işlevsellik arıyorsanız vitella yatak odasını mutlaka incelemelisiniz.

Büyüleyen Renkleri İle Selegno Yatak Odası Takımı Bellona

selegno-yatak-odasi-takimi-bellona

selegno-yatak-odasi-takimi-bellona

Birbirinden şık ve modern modelleri ve mükemmel renk uyumu ile her gönlü rahatlıkla fet edebilecek selengo yatak odasında lacivert, ceviz ve bakır tonları birlikte kullanılarak mükemmel bir kontrast yakalanmıştır.

Çekmecelere sezonun trend renklerinden olan mavi renk deri uygulaması ile kullanılmış ve deri uygulaması yapılan çekmece etrafında ve ayakların üst kısmında bakır renk detayına yer verilerek üniteye lüks ve zengin bir hava verilmiştir. Cevizin sağlamlığı ve sıcaklığı ile sezonun trend renklerini konforlu ve lüks bir şekilde yatak odanızda görmek istiyorsanız selengo yatak odası diyoruz…

Monreal Yatak Odası Takımı İle Lüksü Yaşayın

monreal-yatak-odasi-takimi- bellona

monreal-yatak-odasi-takimi- bellona

Monreal yatak odası takımında parlak fildişi rengi, mermer desen ve altın fitil uygulaması ile birlikte kullanılmıştır. Lüks tasarımın en güzel örneklerinden diyebileceğimiz monreal yatak odası, alanındaki en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Dikkat çekici tasarım özelliği, yatak başlığındaki, ayaklardaki ve kulplardaki detayı ile hayranlık uyandırmaktadır. Ünite için tasarlanan yüksek ayaklar ürüne hem görsel zenginlik katmış, hem de temizlik kolaylığı sağlamıştır. İhtişamlı ve yaşanılması gereken yatak odası dekorasyonu için tercih edilmeye değer ürünlerden bir tanesi olan monreal yatak odası takımını mutlaka incelemelisiniz.

Volga Yatak Odası Takımı İle Yatak Odanıza Huzuru Getirin

volga-yatak-odasi-takimi-bellona

volga-yatak-odasi-takimi-bellona

Beyaz rengin verdiği rahatlık ve huzuru en iyi şekilde yansıtan ve yaşatan volga yatak odası takımı beğenileri toplayacak şekilde tasarlanarak sunulmuştur. Ünitenin hemen hemen tamamında kullanılan baklava deseni, takımın kimliğini zenginleştiren özel kulp tasarımı ve sarı fitil uygulaması ürünü görsel zenginlik açısından üst sıralara taşıyarak dikkat çekmektedir. Kendisine özgü çizgileri ile yatak odasında fark yaratmak isteyenlere konforlu ve işlevsel tasarımı ile volga yatak odasını incelemelerini öneriyoruz.

Tasarım Harikası Mistral Yatak Odası

Bellona lüks yatak odası takımı 2020 modelleri arasında en dikkat çeken ürünlerden bir diğeri de mistral yatak odası takımı olarak karşımıza çıkıyor. Kalite, gösteriş, sağlamlık, titiz işçilik ve işlevsellik dinilince akla ilk gelen modellerden bir diyebiliriz. Beyaz ren konfigürasyonu ürüne bakıldığında ilk göze çarpan detay diyebiliriz.

Bellona mistral-yatak-odasi-takimi 2019

Bellona mistral-yatak-odasi-takimi 2019

Beyaz renk uyumunda mükemmeldir. Mistral yatak odasında da bu böyle olmuştur. Altın sarısı pleksi fitil, yerden yüksek topuz ayak, altın renk detaylı kulp uygulaması, beyaz renk ile mükemmel bir uyum yakalamıştır. Bu kombine bir de krem renk deri detayı eklenerek görsel anlamda zirve yapılmıştır.

Mistral takım ünitesinde uygulanan fitil takımın hepsinde C profil uygulaması üzerine çerçeve şeklinde yapılarak tasarıma ekstra bütünlük sağlanmıştır.

Takım bünyesindeki tuvalet masa ve aynası takımın kimliğini üst seviyelere çekecek şekilde tasarlanmış, masa üzerindeki üst çekmece ise karolajlı aksesuar alanı olarak tayin edilmiştir. Bu özelliklere ek olarak tuvalet masası çekmecelerine stoplama mekanizması yerleştirilmiştir.mistral-yatak-odasi-takimi

Ürün içinde bulunan ve sadece kendisine özel tasarımla üretilen markiz puf yaşam alanınıza hem dekoratif bir görünüm kazandıracak, hem de takıma fonksiyonellik katacaktır.

2020 lüks yatak odası takımları içinde zirveye oturacak ve kullanıcısına ayrıcalık kazandıracak bu ürün ile yatak odanızı onurlandırmaya ne dersiniz?

Dekorasyon denilince ilk akla gelen markalardan olan Bellona, yatak odası dekorasyonunda da çığır açacak modeller sunmaktadır. 2018 Bellona Oturma Grubu Modelleri İncelemesi yaparak markanın yeni sezon ürünlerinden haberdar olabilirisniz. Bellona yatak odası incelemesi sonucunda derlediğimiz resim galerisine göz atarak diğer modeller hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Bellona Monreal Yatak Odası

Herkes için evin en önemli odalarından biri olan yatak odasında kullanılan yatak takımı ve görsel malzemeler son derece önemlidir. Bellona kalitesi ile satın alabileceğiniz Bellona Monreal yatak odası takımı ile birlikte odanızda güzel bir görünüm ve rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Bellona’nın sunmuş olduğu Monreal yatak takımında her dekorasyona uyum sağlayabilecek fildişi rengi kullanılmıştır.

Bellona Monreal Yatak Odası

İnternet üzerinden ya da Bellona mağazalarına giderek Monreal yatak odasını satın alabilirsiniz. İnternet üzerindeki aracı sitelerde satış fiyatı yaklaşık olarak 823 TL. Aynı zamanda anlaşmalı bankalar aracılığı ile kredi kartına taksitli olarak da satış yapılıyor. 2 farklı gardrop seçeneği, 3 farklı yatak boyutu, tuvalet aynası, tuvalet masası, şifonyer ve komodin yatak odası takımında bulunuyor.

FOTO GALERİ / Bellona Lüks Yatak Odası Takımı 2020

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here