Meskeninizde daima tıpkı görünümden sıkıldıysanız ve daha ferah bir ortama kavuşmak istiyorsanız, burçlarınız dekorasyon konusunda size fikir verebilir. Burçların kişiliğimiz, huylarımız ve karakterimize dair verdiği ipuçları sayesinde kendimize daha uyumlu bir ortam tasarlamamız mümkün. İşte burçlara nazaran birbirinden hoş konut dekorasyonu önerileri!

Koç

Koç burcuları konutunu ferah ve aydınlık tutmalı. Tavandan yere kadar uzanan pencereler tam size nazaran. Donuk renkler tercih etmek bir mühlet sonra evinizden sıkılmanıza neden olacaktır. Bu nedenle konutunuzu, ruhunuzu canlandıracak renkler ile dekor etmelisiniz. Sarı ve turuncu tonlarını ayrıntılarda kullanarak olağanüstü bir aydınlık sağlayabilirsiniz.

Boğa

Boğa burçları için salaşlık ve lüks birarada olmalı. Şayet bir boğa burcu iseniz mesken dekorasyonunuzda yapraklı bitkilere yer açın. Hem şık hem rahat görünen bir kanepe edinin ve üzerini pastel renkli yastıklar ile süsleyin. Salonunuzda yer alacak büyük, yeşil bir bitki konutunuza ve size taze bir hava katacak.

İkizler

İkizler burçları mesken dizaynlarında biraz seçici davranırlar. Farklı modellere uyarlanabilir mobilyalar seçmek sizin için uygun olacaktır zira dekorasyonda sık sık değişiklik yapmayı seviyorsunuz. Öte yandan size tavsiyemiz büyük bir yemek masası edinmeniz. Sevdiklerinizle yemek toplantıları yapmak size çok güzel gelecektir. Açık yeşil ve gök mavisi üzere sevinçli renkler kullanmak da kendinizi güzel hissetmenize yardımcı olacaktır.

Yengeç

Su kümesinden olan Yengeç burçları, rahatlık odaklı, duygusal imgelerin yer aldığı konut dekorasyonlarını çok seveler. Vintage modüller, fotoğraflarla dolu bir duvar, konforlu mobilyalar tam da Yengeç burçlarına nazaran.

Aslan

Aslan burçları, konutunda kendini kral/kraliçe üzere hissetmek ister. Varlıklı kırmızı, bordo tonları Aslan’lar için olağanüstüdür. Lakin bu renkleri konutunuzda ayrıntılarda kullanmanızı öneririz aksi halde epey göz yorucu bir dekorasyon olabilir. Şayet imkanınız varsa konutunuza bir şömine yaptırmanızı öneriyoruz. Ruhunuza en düzgün gelecek şeylerden biri katiyen şömine karşısında geçireceğiniz vakitler olacaktır.

Başak

Başak burçları fonksiyonel dizaynlara bayılırlar. Yüksek fiyatlı tablolar yerine, estetik hoşluğu ve fonksiyonu birleştiren bir lambaya yatırım yapabilirsiniz. Sizin için sade fakat şık olmak kıymetli. Toprak kümesinden olan Başak burçlarını, tekrar toprak tonları sakinleştirecek, huzur verecektir. Ahşap mobilyalar, krem rengi bir dokuma halı ve yeşil bitkiler sizi temsil eden kesimler.

Terazi

Epeyce şık zevkleri olan bir burç varda o da Terazidir. Bir terazi burcunun meskeninde dekor gayeli piyano görmeniz bile mümkün! Bir duvarınızı soft renkli tuval ile kaplayabilir, konutunuzu cam yüklü eserler ile zenginleştirebilirsiniz.

Akrep

Bir Akrep burcunun konutu gizemli, yumuşak ve şehvetli alt tonlarla doludur. Hafif dağınık kitaplar, mumlar, yumuşak koltuklar Akrep burçlarının dekorasyonu için uygundur.

Yay

Yay burçları, etnik materyallerden çok hoşlanırlar. Meskeninize bir kütüphane yapabilir, Fas halısı, Tibet minderi üzere dekoratif kesimlerden yardım alabilirsiniz.

Oğlak

Oğlak burçları, personelliği olan kesimleri severler. Hatta meskendeki mobilyalarını kendi başlarına tasarlamak onlara terapi üzere gelir. Kiraz ağacından bir masa tam da size nazaran, ne dersiniz?

Kova

Kova burçları asi ruhlarını ile bilinirler ve bu özelliklerini meskenlerine de yansıtırlar. Geometrik desenler, fütüristik eğilimler, mavi tonların önde olduğu dekorasyonlar Kovalar için ülküdür.

Balık

Bu konut, bir terapist koltuğunun muadilidir. Bir Balık burcunun konutunda inzivaya çekilmiş üzere hissedebilirsiniz. Balık burçlarına dekorasyon teklifimiz ise; yere kadar inen perdeler, denizden ilhamla hazırlanan nesneler ve dev mumlar olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here