Yaşamımızı sürdürürken en keyif aldığımız alanların başında balkon ve bahçe gelir. Özellikle yaz mevsiminde zamanımızın çoğunu bu alanlarda geçiririz.

Bahçe mobilyası seçerken dikkat edilen en önemli unsur konforlu, işlevsel ve dayanıklı olmasıdır. Uzun vadede düşünüldüğü zaman her mevsim kullanılabilecek dayanıklılığa sahip olması gerekir.

Kaliteli malzemelerin kullanıldığı dört mevsim kullanılabilen mobilyalar estetik görünümü ile balkon ve bahçelerinize şıklık katacaktır. Aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli anlar yaşayabileceğiniz balkon ve bahçe mobilyaları için Çetmen Mobilya mağazalarına uğrayabilirsiniz.

La Bella Bahçe Masası

Estetik görünüm ve kaliteli malzemelerin kullanıldığı dikdörtgen şeklindeki masa etrafına 6 sandalye yerleştirilebilmektedir. Kalabalık aileler için uygun bir seçenek olacaktır. Renk seçenekleri mevcuttur.

Botanik Bahçe Takımı

Birinci sınıf malzeme kalitesi ile her mevsim kullanılmaya elverişlidir.80×80 ölçüsü ile dar bir balkon veya küçük bahçeler için uygundur. 4 sandalyeden oluşan takımın masa üzerine gömme cam yerleştirilmiştir.

Çetmen Paşa Salıncak

Gün boyu gölgesinde dinlenebileceğiniz ya da yaz akşamlarını keyifle geçirebileceğiniz salıncağın yatak olabilme özelliği vardır. Saat desenli ya da yeşil krem çizgili, fermuarlı yıkanabilir kumaşa sahiptir. Solmaya dayanıklı bir kumaştır. Tente mekanizması ayarlanabilmektedir.

Çetmen Yamaç Salıncak

Özellikle yaz evlerinin vazgeçilmezi olan bahçe salıncakları her yaşta keyifli anlar geçirmenizi sağlayacaktır. Ayarlanabilen tente ile zararlı güneş ışınlarından korunabilirsiniz. Fermuarlı kumaşı temizlik kolaylığı sağlamaktadır. Konforlu, şık ve eğlenceli anlar için Yamaç Salıncak tercih edilebilir.

Bonero Rattan Bahçe Koltuk Takımı

Konforlu ve göz alıcı bir bahçe dekorasyonu isteyenler için Bonero Rattan sadeliği ve zarafeti ile beğeni kazanmaktadır. Kaliteli malzeme yapısı ile oturum rahatlığı sunmaktadır. Bir ikili, bir puf ve iki tekli koltuktan oluşmaktadır.

Sardunya Masa

Küçük kare masa ve iki adet sandalyeden oluşmaktadır. Katlanabilir özelliği vardır. Dar alanlar için uygundur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here