Pek çok amaç için kullanılmasının yanı sıra kilim şık konsol, şık tasarımı ile de her eve güzellik katacak bir ürün görünümünde ve kolay kullanıma imkân sağlamaktadır.

Nerelerde Kullanılmalı

Salonunuzdan antrenize, yemek odasından diğer odalara kadar pek çok noktada kullanım imkânı bulunan kilim konsol oldukça özel olarak dizayn edilmiş bir üründür. 30 santimetre yüksekliğinde ayak boyu olan bu konsol, kullanıldığı her alana çok şık bir görünüm kazandırmaktadır.  Yüksek ayakları bulunması sayesinde altının kolay temizlenebilmesiyle rahat bir kullanım sağlayan bu konsol çok farklı amaç için te bir ürün olarak değerlendirilebilir. Konsolun kapağının üzerinde bulunmakta olan desenler dijital baskı yöntemiyle özenli bir şekilde yerleştirilmiş olarak görülmektedir. Yapılan baskılar su bazlı olarak ultraviole mürekkep sayesinde yapılmış ve bu sayede insan ve özellikle bebek sağlığı riske edilmemiştir. Kilim konsol ürününün sahip olduğu renkler güneş altında 4 ile 5 yıl, iç mekânlarda ise 15 ile 20 yıl arasında solmama özelliğine sahiptir. Ayrıca geliştirilmiş özel yöntemler ile bu konsolun ahşap üzerinde sabit duruculuğu ve çizilmezliği oldukça arttırılmıştır.

Ürün Özellikleri

120 cm genişliğe, 36 cm derinliğe sahip olan kilim konsol 94 cm yüksekliğe sahiptir. Makul ölçülerde her alana şık bir görüntü kazandıracak olan ürün özellikle yemek odalarında harika bir yardımcı olarak kullanılabilmektedir. Yemek odalarının dışında salon ya da antrelerde kolay bir kullanım imkânı sunmakta olan bu kaliteli konsol harika bir aksesuar olarak da göz zevkine hitap eden bir yapıdadır.  Klasik ve modern tarzlarda üretilmekte olan kilim konsol her yaşam tarzına ve ev dekorasyonuna kolayca uyum sağlayabilen özelliği ile tarzına önem veren çoğu kişi tarafından tercih edilmekte ve zevkle kullanılmaktadır

Galeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here