Cam duşakabin
Cam duşakabin

Dar banyo her ev sahibi için dar bir özel alan demektir. Dar banyoların sıkışık durmasının en genel sebebi duşakabin boyutu ve banyonuza uyumudur. Dar banyoların daha geniş görünebilmesi için cam duşakabin gibi kolay ve pratik çözüm yöntemleri bulabilir ve dar banyonuzdan kolayca kurtulabilir, elinizde bulunan banyonuzu daha geniş ve rahatlatıcı bir hale getirebilirsiniz.

Duşakabin
Duşakabin

Dar banyo demek size ait olabilecek daha dar bir alan ve daha kısıtlı bir hareket etme olanağı demektir. Evinizde belki de en fazla kullandığınız bu özel bölge için çeşitli tasarım önerilerinden yararlanabilir ve biraz da olsa eksiklerini kapatmaya çalışabilirsiniz.

Beyaz Bir Banyo

Banyo dekorasyonunuzda beyaz renk kullanmanız hem banyonuzu daha temiz gösterecek hem de size huzur verecektir. Beyaz, rahatlatıcı ve yatıştırıcı bir renk olduğu için duşlarınızda daha fazla rahatlama ve gevşeme şansı bulabileceksiniz. Banyonuzun fayanslarını ya da banyonuzda kullandığınız kirli sepeti gibi malzemelerin rengini beyaz olarak yenilemeniz banyonuzun daha geniş görünmesine de olanak sağlayacaktır. Kirli sepeti modeller için https://www.ews.com.tr/ews-beyaz-renk-hasir-sapli-camasir-sepeti adresini ziyaret edebilirsiniz.

EWs beyaz renk hasır saplı çamaşır sepeti
EWs beyaz renk hasır saplı çamaşır sepeti

Bu nedenle banyonuzun zevkinize de uygun olacak şekilde beyaz rengi ağırlıklı bir dekorasyona dayalı döşenmesi hem sizin hem de evi birlikte kullandığınız insanların yararı ve sağlığına olumlu olarak etki edecektir.

Banyonuzda Temizlik ve Dikkat

Banyonuzun dağınık olması ya da kirli görünümü de banyonuzun dar ve kötü görünmesine neden olacaktır. Banyonuzu sık sık temizlemeniz ve banyonuzdaki gereksiz ya da eski eşyaları atıp yerlerine daha gerekli ve yeni eşyalar almanız banyonuzda çok daha hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Banyonuz özellikle açık renk bir tasarıma sahip ise yapacağınız temizlik günlerinin sıklık süreleri da artmalı ve yapacağınız temizlik daha detaylı ve de dikkatli olmalıdır. Açık renkler banyonuzu daha ferah göstereceği gibi kir ya da su izi gibi çeşitli sık temizlenmesi gereken özellikleri de barındırırlar.

Dar banyo
Dar banyo

Küçük Malzemeler

Banyonuzda kullandığınız malzemelerin boyutu da banyonuzun görünümünü bir hayli etkileyecektir. Banyonuzda gereksiz derecede ve banyoyu daha boğuk gösterecek malzemelerim kullanımını kesmeniz sizin ve banyonuz için kesinlikle çok daha uygun olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here