Yatak odası; günün gerilimini attığımız, dinlendiğimiz meskende en çok kullandığımız odalardan biridir. Bu yüzden yatak odası kavramını biraz açtık ve huzuru tam manasıyla yatak odasında bulmak için Elmaelma.com olarak kimi tekliflerde bulunduk. Yatak odanızı ferah ve pratik bir formda dekore etmek için derlediğimiz teklifler tıpkı vakitte ruhsal olarak olumlu istikamette etkiliyor! Haydi gelin daima bir arada yatak odasını ferah gösterecek dekorasyon tüyolarına göz atalım!

Az Eşya Çok Huzur!

Ekseriyetle birçoğumuzun mantığında yer edinen durumlardan biri de yatak odasını depo olarak görmektir. Fakat yatak odasının bizlere huzur sağlaması öteki odalarda görünmesini istemediğimiz eşyaları depo olarak attığımız yatak odası şahsa huzur vermek yerine daha çok bunaltıcı ve sıkıcı bir ortam oluşturur. Bu yüzden yatak odası sloganımız ‘az eşya çok huzur’ diyoruz ve yatak odasında gereksinim duymadığınız fazla eşyayı çıkarmanızı tavsiye ediyoruz.

Halı Seçimi Nasıl Olmalı?

Halı tahminen herkesin tercih ettiği bir aksesuar olmayabilir fakat geneli düşünecek olursak ”Halısız oda mı olurmuş canım” diyerek halı kullanmayı sevenler için halı seçerken olabildiğince yumuşak olmasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Yatağa giderken yere bastığınızda ayakları yumuşak bir halıya basmak sizi daha huzurlu ve sakin hissetmenize yardımcı olacaktır.

Yatak Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı?

Duvar rengi deyip geçmeyin! Renkler hayatımızda kıymetli bir yere sahip olamakla bir arada her ne kadar çok fazla üstüne düşmesek bile bilinçaltımızda yer edinen ve ruh halini olumlu ve olumsuz istikamette etkilemede büyük bir hissesi bulunuyor. Günün yorgunluğunu atarken sizi rahatlatacak en değerli hususlardan biri de duvar rengidir. Yatak odanızın duvar rengi olarak açık tonları seçmenizi öneriyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here