Mutfak masaları için birbirinden farklı tarzda model üretilmektedir. Mutfakların dekorasyonuna göre istediğiniz renk ve tarzda mutfak masası modeli bulmak oldukça kolaydır. Doğtaş markası da mutfaklar için farklı tarzda ve oldukça şık mutfak masası modelleri üretmektedir. Mutfağında tarz ve stil sahibi insanlara hitap eden Doğtaş mutfak masalarını set olarak mutfak masası sandalyeleri ile beraber üreterek mutfak dekorasyonunda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Doğtaş markasının ürettiği mutfak masalarını ister Doğtaş mağazalarından isterseniz de Doğtaş’ın internet sitesinden araştırarak bilgi sahibi olmanız mümkün.

2020 Doğtaş Mutfak Masa Fiyatları

Doğtaş’ın ürettiği mutfak masaları arasında bulunan Noa mutfak masası küçük mutfaklar için üretilmiştir. Sandalyeleri ile beraber takım olarak alabileceğiniz gibi tek başına masayı da satın alabilirsiniz. Üründe turkuaz ile beyaz rengin uyumu gözler önüne serilmektedir. Aynı zamanda işlevsel fonksiyonel özelliklere sahip olan bu masa açılır kapanır özelliktedir. Masa ölçüsü olarak da 140x 750 mm ebatlarına sahip olarak 800 mm yüksekliğinde üretilmiştir. Yine turkuaz renginde masa sandalyesi de aynı masası gibi açılır kapanır özelliktedir. Büyük bir kullanım rahatlığı sağlayan sandalyesi küçük mutfaklar için oldukça idealdir. Doğtaş’ın ürettiği Noa mutfak masası ve sandalyelerinin iki farklı renk alternatifi bulunmaktadır. Beyaz ya da mavi arasından dilediğiniz rengi seçerek mutfaklarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2020 Doğtaş Mutfak Masaları

Doğtaş mutfak dekorasyonun tarzına göre farklı mutfak masası ve sandalyesi alternatifleri sunmak ile beraber mutfakların büyüklüğü ya da küçüklüğüne göre işlevsel fonksiyonlara sahip pratik çözümler ile mutfak masa ve sandalyesi tasarlamaktadır. Mutfak masası seçiminde mutfak dekorasyonu da oldukça önemlidir. Dekorasyonu belirleyip seçmeniz gereken mutfak masası için renk kombinasyonunu da önceden planlamanız gerekmektedir.

Mutfaklar İçin Renk Alternatifleri

Mutfak evin en rahat ve en kullanışlı alanlarından biridir. Dekorasyonunu da buna göre yapmanız gerekmektedir. Mutfak dekorasyonunda kullanışlı mobilyalar ve açık tonlar kullanmanız, dekorasyonunuzda önemli ayrıntılar arasındadır. Eğer mobilyalarınız koyu renk ise duvarlarınızın dekorasyonunun açık renk olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

2020 Doğtaş Mutfak Masası Çeşitleri

Mutfak dekorasyonunda kullandığınız aksesuarların da hem kullanışlı hem de şık olmasına dikkat edin. Perde seçiminiz, mutfak dekorasyonunda eğer sade renkler kullandıysanız hareketli olması mutfağınıza canlılık katacaktır. Eğer mutfağınız küçük ise fonksiyonlu dolaplar ve pencerenize uygun bir perde seçimi yapmanız mutfağın kalabalık görüntüsünü engelleyecektir. Mutfak halısı seçiminde de perdenizle uyumunu yakalamanız mutfak dekorasyonunu tamamlamanız için önemlidir. Mutfak masanızda da eğer mutfak dekorasyonunuzda canlı renkler kullandıysanız sade bir masa almanız gerekmektedir.

2020 Doğtaş Mutfak Masası Modeli

Mutfaklar ev içerisinde yaşayan aile bireylerinin zamanlarının bir çoğunu geçirdikleri alandır. Daha çok yemek yemek için kullanılan mutfak alanlarında keyifli sohbetler de gerçekleştirilmektedir. Ayrıca evde en çok hareket alanının yaşandığı mutfaklarda dekorasyon yapılırken de kullanışlı ve işlevsel fonksiyonlara sahip bir dekorasyon tarzı benimsenmelidir.

Mutfaklarda dekorasyon yapılırken en önemli konu kullanım rahatlığıdır. Hem fazladan hareket alanı sağlaması hem de kullanımının rahat olması mutfak dekorasyonunda öncelikli konulardır. Bununla beraber modern mutfak modelleri işlevsel ve konforlu mutfak tipleri için oldukça uygundur. Şık mutfak dolapları ve fonksiyonel işlevsel mutfak mobilyaları ile mutfağı rahatlıkla dekore edebilirsiniz.

2020 Doğtaş Mutfak Masası Modelleri

Mutfak masası seçerken de mutfak dolapları, tezgah ve fayansların rengi, duvar dekorasyonu ile birlikte perde ve halı seçiminde de mutfak masası seçerken göz önünde tutmanız gereken konular arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda mutfak masası seçerken mutfağınızın büyüklüğü ya da küçüklüğünü göz önünde tutarak bir seçim yapmanız gerekmektedir. Bunlarla birlikte mutfak masasının büyüklüğüne karar verirken ev içerisinde yaşayan bireylerin sayısını da göz önünde tutmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here