Konutunuzun dekorasyonuna ehemmiyet verenlerdenseniz bu haberimiz tam size göre! Yalnızca seçtiğiniz mobilyalarla ya da aksesuarlarla değil, tıpkı vakitte duvarlarda yapacağınız farklılıklarla da konutunuzun şık bir görünüm kazanabileceğini biliyor muydunuz? Pekala duvar dekorasyonu nasıl yapılır? İşte konutunuzun duvarlarında şıklık yaratacak dekorasyon önerileri!

DUVARLARINIZI ÇERÇEVELERLE DONATIN 

Meskeninize sıcacık bir görünüm kazandırmanın yolunun aslında soğuk üzere görünen duvarları ısıtmaktan geçtiğini biliyor muydunuz? Bahsettiğimiz ısıtma tabiki de görsel manada ısıtma. Konutunuzun duvarlarında yaptığınız çeşitli oynamalarla konutunuza sıcacık bir görünüm kazandıracak ve şeklinizde bir fark yaratacaksınız. Bunun için duvarlarınızı büyüklü küçüklü çerçevelerle duvarlarınızı uzunluktan boya donatabilirsiniz.

YANLIŞSIZ BİR DUVAR RENGİ TERCİH EDİN 

Konutunuzun hem sade olmasını hem de bir okadar şık görünmesini istiyorsanız ozaman duvar rengi seçimine ihtimam göstermeniz gerekiyor. Seçtiğiniz duvar rengi  beyaz ve beyazın tonları olursa şayet, ve üzerine de çeşitli renklerde çerçeveler ve tablolar asarsanız konutunuz hem daha şık görünecek hem de evinize  sade bir şıklık kazandırabilieceksiniz.

DUVARIN RENGİ VE HALİNE UYGUN TERCİHLER YAPIN 

Duvar dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken en kıymetli konu, duvarınızın rengi ve şekillendirilmesidir.  Duvarınızda duvar kağıdı yahut ağır desenli duvar kağıdı kullanımlarınızda çerçevelere yer verirseniz meskeninizde ağır basık bir havaya neden olabilirsiniz. Bu nedenle duvar dekorasyonu yaparken bunlara dikkat etmenizde yarar var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here