Mutfaktan sonra konutun en çok kullanılan alanlarından biri olan oturma odanızı baştan yaratmaya ne dersiniz? Vakit zaman gözümüze daima olarak birebir gelen ve apayrı ortamlar yaratıp, yeni bir soluk yapmak istediğimiz oturma odası için fevkalade dekorasyon tekliflerini sizler için hazırladık. İşte 3 adımda konutunuzu yenileyeceğiniz duvar dekorasyonu önerleri!

Duvalarınızda anılara yer açın! 

Oturma odanızın bir köşesini anılarınıza ayırabilirsiniz. Sizi güldüren hatırladığınız vakit sizi keyifli edecek fotoğraflarınızı asabilirsiniz. Bu sistem tıpkı vakitte kendinizi yeterli hissetmenize motivasyonunuzun yükselmesine de yardımcı olacaktır.

 Aynalar duvaların olmazsa olmazı! 

Bir meskeni daha büyük göstermeye yardımcı olan meskene derinlik kazandıran aynalardan yardım alabilirsiniz. Burada dikkat etmenşz gereken şey konutunuzun biçimine uygun ayna seçimi olacaktır. Spor bir meskene varaklı ayna almak üzere bir yanılgı da yapmayın.

Tablolardan kesinlikle yararlanın! 

Bir duvara yeni soluk getirmenin en pratik yolu da tablolardır. Duvarlarınızı stilinize nazaran ister sanat tablolarına ister rengarek büyük tablolarına yer verin. Size huzur  veren baktığınız vakit içinizi karartmayacak tablolara duvarlarınızda yer açabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here