Enza home köşe koltuk takımı yeni sezon modelleri işlevsellikleri, kaliteli ve farklı kumaşları, konforu, şıklığı ve sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bizlerde, siz dekorblog.com takipçileri için yeni sezon Enza Home köşe koltuk modelleri detaylı incelemesi yaparak sizlere sunmak istedik.

Enza Home oturma grupları 2018 yılında olduğu gibi 2020 yılında da bir hayli iddialı olacak diyebiliriz.  Her yıl kendi sektöründe yakaladığı güzel ivmeyi reklam filmleriyle de süsleyen Enza markasının son çekmiş olduğu  “En Güzel Aşklara” konulu reklam filmini de sizinle paylaşmak isterim.

İnsanın ruhuna dokunan reklam filminden ilham alarak, bakalım bu marka neler yapıyor diye bir inceleme yapmak istedim. Gayet güzel sonuçlar elde ederek, sizinle paylaşma düşüncesindeyim.

Not : Merak Edenler İçin Şarkı Bilgileri : LP – Lost On You

Enza Home Köşe Koltuk Takımı İncelemesi

Enza Home köşe koltuk takımı modelleri 2019 yılında da  özel renk ve kumaşları ile görsel zenginliğe kavuşturularak fonksiyonel bir şekilde kullanıcılarına sunmak üzere kataloglarını oluşturmuştur.

Bu yıl  bağımsız modüler şeklinde tasarlanan modelleri hem ayrı, kem de birleşik şekilde kullanıma sunularak dilediğiniz oturma grubunu oluşturma şansı verilmiştir.

Enza Home Corners köşe takımı modellleri, zamansız gelen yatılı misafirleriniz için konforlu ve ergonomik bir yatağa dönüşebiliyor.

Enza Home Koltuk Takımı Modelleri arasında köşe koltuklar hakkında başlıca fikirlerim şunlar.

Enza Home Martha Köşe Takımı

enza home marth a köşe koltuk takımı

enza home marth a köşe koltuk takımı

Sandık ve yatak özelliği ile dikkatleri çeken köşe takımına yüksek ayaklarla estetik kazandırılmış. Özel kumaş dokusu ve dikişi ile konfor sunan martha yataklı köşe takımı, her mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sırt yastıkları şık kapitone dikişi ile zenginleştirilerek modern bir görünüm ile sunulmuş. Kırlentlere özel desen verilerek zarif bir görünüm sağlanmış.

Aria Köşe Koltuk Takımı

enza home aria köşe koltuk takımı

enza home aria köşe koltuk takımı

Huzuru ve sakinliği sunan yeşil renk koltuk takımına el işi kapitone dikişi ile estetik kazandırılmış. Yumuşak kumaş dokusu, modern ve şık tasarımla birleştirilerek konforlu hale getirilmiş.

Özel tasarıma sahip berjer koltuk ahşap papel kaplaması ile asil bir görünüm e kavuşturulmuş. Kısacası enza home aria köşe takımı rahatlık ve huzur vadeden konforu temsil ediyor.

Özel tasarım koltuk kırlentlerinde kahve, narçiçeği ve yeşil tonları kullanılarak köşe koltuk takımına bambaşka bir hava katılmış. Yeşilin sıcaklığını evinizde hissetmek istiyorsanız Ari Köşe koltuk takımını incelemelisiniz.

Enza Home City Köşe Koltuk Takımı

enza home ctiy köşe koltuk takımı

enza home ctiy köşe koltuk takımı

Rahatına düşkün kişilerin tercih etmesi gereken köşe takımlarından biri olan city köşe takımı, son dönemlerin moda rengi olan gri renk ve 10’a yakın farklı köşe oluşturma özelliği ile tüm dikkatleri ürerine çekiyor. Farklı modüler yapısı, temizlik kolaylaştırırken, şıklık sunan yüksek ayak yapısı ve özel dokuya sahip kumaşı ile mükemmel bir görünüm kazandırılmış.

Koltuk takımına dahil olan kırlentler farklı renk, form ve ebatta hazırlanarak görselliğe zenginlik katılmış. Köşe takımında sık sık değişiklik yapmayı seven biri iseniz city köşe koltuk takımının özel serisini mutlaka incelemelisiniz.

Enza Home Kanyon Köşe Koltuk Takımı

enza home kanyon köşe koltuk takımı

enza home kanyon köşe koltuk takımı

Küçük bir salona veya oturma odasına sahipseniz kanyon modeli tam size göre diyebiliriz.  Yer kaplamadan rahatlık ve şıklık sunan köşe koltuk takımı kolayca yatağa dönüşebilmektedir. Köşe Takımı Seçimi İçin Püf Noktalar konusuna da dikkat etmelisiniz. örneğin küçük alanlar için minimum tasarımları incelemeli, bu yönde seçimler yapmalısınız.

Tay tüyü kumaşı ve yaza yakışan canlı renkleri ile konfor sunan dokusu köşeleri yumuşatacak gibi duruyor. Çağdaş ve fonksiyonel tasarımı ile dar alanlarda bile rahatlık, şıklık sunacak şekilde tasarlanmıştır. Şık kırlentleri ile görselliği zenginleştirilerek köşelerinizi güzelleştirmeye hazır hale getirilmiştir. Minimum ölçülere sahip alanlarınız için üst düzeyde konfor sunan kanyon köşe koltuk takımını düşünebilirsiniz.

Enza Home Ayda Köşe Takımı

enza home ayda köşe koltuk takımı

enza home ayda köşe koltuk takımı

Enza Ayda Köşe takımı; Üstün renk ve deseni ile yılın dört mevsimi kullanabileceğiniz ayda köşe takımı, modern ve zamansız tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Cıvıl cıvıl renkleri ile oluşan kırlentleri, üstün konfor vadeden berjerleri, lake şık ahşap sehpası ile yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olmaya hazır. Köşe takımına iki kişilik ergonomik yatak olma özelliği ile fonksiyonellik kazandırılırken, yatak içindeki gizli komodin bölümü ile yerden tasarruf etme imkanı sunulmuştur.

Enza Home Köşe Koltuk Takımı Ve İşte Toronto

enza home toronto köşe koltuk takımı

enza home toronto köşe koltuk takımı

Toronto köşe koltuk takımı sağ ve sol kol seçenekleri ile üretilerek köşelerinizi dilediğiniz şekilde dekore etme avantajı sunmaktadır. Farklı yatak ve sandık mekanizması ile köşe takımlarında işlevselliğe yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır. Dar ve uzun alanlarınızda Toronto köşe takımını düşünebilirsiniz.

Enza home köşe koltuk takımlarından 6 tanesinin incelemesini birlikte yaptık. Galerimizde diğer modelleri de bulabilirsiniz.

FOTO GALERİ / Enza Home Köşe Koltuk Takımı ve 2019-2020 Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here