Konutunuzun bir müddettir alıştığınız olağan havasını değiştirmek ve dekorasyonuna ufak dokunuşlar yapmak için hem ekonomik hem de kolay 4 tesirli sistemini bir ortaya getirdik! İşte konutunuzun havasını değiştirecek kolay dokunuşlarla dekorasyon teklifleri…

Tabloları ön plana çıkarın!

Bir ortamı ferdî hale getirmenin ve şahsî zevkleri ortaya koymanın en pratik ve kolay prosedürlerinden biri de tablolardır. Konutunuzun bir duvarına biçiminizi söz eden ister sade ister tüm dikkati çeken bir tabloyu kullanabilirsiniz.

4 mevsim çiçekler!

Konutunuzun ortamını daha sıcak göstermek isteyenler için en sevdiğiniz çiçekleri yahut bitkileri saksıda köşelere yerleştirebilirsiniz! Çiçeğinizin özelliğine nazaran ister cam kenarı ister konutunuzun köşelerine yerleştirebilirsiniz!

Biçiminizi gösteren kokular kullanın

Her meskenin ve konut sahibinin stilini tabir eden kokular mevcuttur. Sizi ve eşyalarınızı yansıtan oa parfümleri kullanarak konutunuzun havasını değiştirebilirsiniz! Çoklukla konut dekorasyonlarında es geçilen bahislerden biri olan konut kokusu şık dekorasyonlardab biridir.

Pencere kenarlarında aksesuar

Son periyotlarda hayli tanınan olan uzunluktan camları kapatıp gizlemek yerine cam önlerine büyük mum aksesuarları yahut şampanları ekleyebilirsiniz. Fakat uzunluktan camlar yoksa perdelerinizi açıp cam kenarlarına ufak minimalist mumlar ek ederek cam kenarlarınızda romantik bir hava kazandırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here