Mesken dekorasyonunda ayna kullanımı nasıl olmalıdır? Dekorasyonun en kıymetli detaylarından biri de aynadır. Aynalar, bulunduğu yere derinlik kazandırmakta ve ortamı daha şık göstermeyi sağlamaktadır. Dekorasyonda ayna kullanımının 5 yolunu sizler için hazırladık!

KONUTUNUZUN GİRİŞİNDE AYNA KULLANIMINA İTİNA GÖSTERİN

Şayet konutunuzun girişinde ayna kullanmaya itina gösterirseniz, bu aynalar içeri giren ışığı yansıtacağından ötürü konutunuzun daha aydınlık gözükmesini sağlayacaktır. Camlı kapılarınıza ayna monte edebilir böylelikle odaya renk katabilir ve kapı ardı yerine odanın dışarıdan görünümüne pürüz olabilirsiniz.

FARKLI BİR DEKOR ELDE EDİN

Kapı, kiriş üzere dar alanlarınıza minik aynalar takabilirsiniz. Ortamı daha hoş göstererek farklı bir dekor elde edebilirsiniz.

YUVARLAK BÖLÜMLÜ ŞIK AYNALARI TERCİH EDEBİLİRSİNİZ

Yuvarlak kesitli aynaları tercih edebilir, dilediğiniz tasarımı oluşturabilirsiniz. Bu aynalarla hem konutunuz daha şık görünecek hem de ayna gelen ışığı yansıtacağı için meskeniniz olduğundan daha geniş görünecektir.

BANYO DUVARINI BÜSBÜTÜN AYNAYLA KAPLAYABİLİRSİNİZ

Karanlık bir banyonuz varsa bir duvarını büsbütün aynayla süsleyerek ortama aydınlık katabilirsiniz birebir vakitte banyoyu daha geniş göstermesini sağlayabilirsiniz.

NOSTALJİK YAPIYI DESTEKLEYEN KOMBİNLER OLUŞTURUN

Farklı kesim ve farklı boyutlardaki aynalarla, nostaljik ve rustik yapıyı destekleyen kombinler oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here