Meskeninin havasını değiştirmek isteyenler buraya! Küçük lakin bir okadar da tesirli olan dekorasyon fikirleri ile karşınızdayız. Konutunuzdaki değişime siz bile inanamayacaksınız.

Hasır kesimler kullanmaya ihtimam gösterin 

Hasır modüller kullanmaya ihtimam gösterin. Hasır modüller son periyotta bilhassa trendler listesinde başı çekiyor. Hasır sepetler, rattan tepsiler, mumluklar ve kilimler meskene sıcak, salaş ve bir o kadar da çağdaş bir görünüm kazandırıyor

 Duvar kağıdı

Duvar kağıtları evvelden hayatımızın içindeydi. Bir müddettir demode gözüyle bakılsa da aslında o denli değil. Hakikat yerde ve yanlışsız renkte seçilmiş duvar kağıtları konutunuza şıklık katacaktır. Örneğin tek bir duvarda kullandığınız duvar kağıdı ile meskene epeyce güzel ve çağdaş bir hava katabilirsiniz.

Aynalar

Bir meskenin olmazsa olmazıdır aynalar. Meskeninizde geniş ve ferah bir görünüm istiyorsanız ayna kullanmaktan asla vazgeçmemelisiniz.

Tablo

Bilhassa soyut formda yapılmış tablolar meskene inanılmaz beğenilen bir hava katıyor. Boş duvarlarınızı tablo ve panolar ile süsleyebilirsiniz.

Canlı çiçekleri unutmayın 

Konutunuzun bir köşesini bitki köşesi yapabilirsiniz. Böylelikle hem meskene ferahlık katacak hem de ruhsal manada kendinizi rahatlatacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here