Eşyalarınız her ne kadar değerli yahut şimdi yeni değiştirmiş olsanız bile birtakım vakitlerde meskene renk kazandıracak farklı değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu noktata eşyalarınızı çöpe atığ sil baştan tekrar dekore etmek yerine konutunuza ufak dokunuşlar yaparak konutunuza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Nasıl mı? Elmaelma.com olarak çiçekler, yahut yoga köşesi oluşturabileceğiniz ufak dokunuşlarla meskeninize yeni bir renk kazandıracak tekliflerde bulunduk!

Koltuklarınızı Renklendirin!

Bilhassa son devirlerde pastel renklerin ön planda olmasından faydalanarak koltuklarınızı açık mavi yahut sarı üzere renklere kaplatarak meskeninize farklılık kazandırabilirsiniz. Koltukları kaplatmak yeni bir koltuk almak yerine daha ekonomik olacaktır.

Boş Köşeleri Çiçeklerle Değerlendirin!

Dönem çiçeklerini konutunuza kapılarını açarak meskeninize farklı ir soluk kazandırabilirsiniz. Kapalı balkonunuz varsa ister balkona koyarak süsleyebilir yahut oturma odasının köşelerini canlı çiçeklerle değerlendirebilirsiniz.

Dekor Kitaplıklar

Kitapsız yapamayanlar için konutunuzun bir köşesinde hem kitaplarınıza yer verebilir hem de kitaplarınızı sağda solda saklamak yerine sistem sağlayarak farklı bir içinizi rahatlatacak bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Yoga Köşesi!

Yoga ve meditasyona meraklıyım diyenler için konutunuzun bir köşesinde size huzur verecek bir meditasyon, yoga köşesi hazırlayabilirsiniz. Böylece size daima meditasyon ve yogayı hatırlarak unutmamanızı sağlayacaktır. Bu köşeyi bilhassa güneş alan olmasına ihtimam gösterin.

Sade ve Şık!

Konutunuzu ferah göstermek için olabildiğince fazla eşyalardan kurtulun! Odalardaki renk tercihlerinizi krem rengi ve açık tonlar olmasına ihtimam gösterin. Böylece meskeniniz küçük olsa da açık renkler konutunuzu hem ferah hem de daha geniş görünmesine yarıdmcı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here