Zebra desenli konut dekorasyonu yıllardan beri kullanılan dekorasyonlar ortasında yer almaktadır. Yeni çıkmış bir trend olmamasına karşın son yıllarda unutulmaya yüz tutmuş olan bu modaya bu yıl da konutunuzda yine yer açmaya ne dersiniz? Siyah ve beyaz desenlerden oluşan bu dekorasyon şekliyle konutunuzda fark yaratmaya hazır olun. İster aksesuarlarınızda tercih edebileceğiniz, isterseniz eşyalarınızda tercih edebileceğiniz bu dekorasyonla konutunuz şık bir görünüm kazanacak. Pekala konut dekorasyonunda zebra modası nasıl uygulanmalıdır? İşte zebra modasıyla ilgili birkaç dekorasyon önerileri!

Siyah üzerinde zebra resmi olan bir duvar panosu ile konutunuzu dekore edebilirsiniz. Gri üzerinde sarı yastıkları olan koltuk kadrosuyla harika bir kombin oluşturacak bu usul tablolar meskeninize şıklık katacak. Bunun yanı sıra parlak siyah bir mermer sehpa ile güçlü bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Konutunuzda zebre desenli puflara yer açmalısınız. Bu hem yerinize farklılık katacak hem de ortamda etnik bir hava oluşturacaktır. Bunun yanı sıra değişik aksesuarlarla da konutunuzu dekore edebilirsiniz. Desenli koltuk minderlerine evinzde yer açabilir, ortama sıcak bir manzara kazandırabilirsiniz.

Artık duvar kağıtları eskisi kadar fazla kullanılmıyor. Konutunuzun bir köşesinde fark yaratmak için zebre desenli bir duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Açık renkte seçeceğiniz koltuk ekipleri ile zebre desenli duvar kağıdı bir ahenk oluşturacak, ortama şık bir görünüm kazandıracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here