Genç Odası İçin Oda Süsleri
Genç Odası İçin Oda Süsleri

Genç odaları tarzları ve tasarımlarıyla gençlerin ruhunu yansıtır. Modernliğin ve eğlencenin buluştuğu genç odası tasarımlarını daha da şık hale getirmek ve genç ruhu yansıtmak için başvurabileceğiniz ilginç tasarımlar mevcut. İşte genç odası için süs modelleri

Yeni Yıl Işıkları

Genellikle yılbaşı ağaçlarında gördüğümüz renkli ışıklar özellikle gençler tarafından sıkça tercih ediliyor. Odanın duvarlarını bu ışıklarla çevrelemek odanın havasını değiştirecektir.

genç odası için süs modelleri
genç odası için süs modelleri

Posterler

Gençlerin hayranlık duyduğu ünlü isimlerin, dizi ve filmlerin fotoğraflarının duvarlarını süslemesi onları mutlu edecek ve kendi tarzlarını oluşturmalarını sağlayacaktır. Öyle ki bir duvarı tamamiyle posterle kaplayarak genç ve dinamik bir görüntü elde edebilirsiniz.

Duvar Halıları

Bir duvarı boydan boya kaplayan, ilginç ve marjinal tasarımlarıyla ilgi çeken duvar halıları şimdilerde gençler tarafından sıkça tercih ediliyor. Duvar halıları genç odası için ideal olacaktır.

Asimetrik Dolaplar

Genç odası için dolap modellerinin yanı sıra asimetrik tasarımlı ya da vintage tarzda dolaplar odanın görünümünü değiştirecek, genç odası için farklı bir tasarımı yansıtacaktır.

Şipşak Fotoğraflar

Polaroid fotoğraf makineleri her ne kadar tercih edilmese de modernleştirilmiş versiyonları hala popülerliğini koruyor. Şipşak fotoğraflarınızı mandallayarak odanın duvarına asmak genç odanız için oldukça şirin bir süsleme modeli olacaktır.

Duvar Kağıtları

Renkli ve desenli yeni nesil duvar kağıtları da genç odanızın görünümünü canlandıracak, odayı bambaşka bir havaya bürüyecektir.

Dekoratif Mumlar

Mum evin hemen yer yerine dekoratiflik ve hoş koku yayacağı gibi genç odasında da tercih edilmesi gereken aksesuarlardan bir tanesi. Kullanacağınız şık mumluklar genç odanıza şık bir görüntü kazandıracaktır.

Raflar

Duvarlara monte edeceğiniz renkli ve dekoratif raflar hem odanın görünümünü değiştirecek hem de yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Raflar
Raflar

Hoş Figürler

Gençlerin sevdiği dizi ve film karakterlerinin oyuncak figürleri yaşları her ne olursa olsun ilgilerini çeker. Bu tarz figürlerle genç odanızı süsleyerek canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

İlginç Abajurlar

İnternet sitelerinde bulabileceğiniz marjinal tasarımlı abajurlar hem odayı ışıklandıracak, hem de genç odanıza şık görünüm kazandıracak oda süslerinden bir tanesi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here