Son vakitlerde çalıma hayatının tanınan çalışma hayatı haline gelen yahut meskende çalışmayı sevenlerin meskenlerini ‘Home office’e çevirenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Konutta çalışma hayatını kolaylaştırmak tıpkı vakitte motivasyonu arttırmak için elmaelma.com olarak dekorasyon tekliflerinde bulunduk. Home ofis dekorasyonu nasıl yapılır? Home ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler neler? İşte home ofis çalışanlarına özel motivasyon arttıran dekorasyon teklifleri…

OLABİLDİĞİNZE EŞYA KULLANIMINI AZALTIN!

Çalışma ortamında ruhunuzu daraltacak fazla eşyalardan olabilidiğince kurtulmaya itina gösterin! Çalışma odanızı yahut ortamınızı az eşya kullanarak ferah bir ortam sağlayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda ne kadar fazla eşya o kadar dikkat dağınıklığı demek. Minimalist bir ortam sağlayarak motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

AÇIK RENKLER KULLANIN!

Çalışma ortamınızın olabildiğince ışık almasına itina gösterin. Perdeleri açın ve gün ışınlarının içeri girmesini sağlayın. Fakat çalışma ortamınız elinizde olmayan sebeplerden ötürü gün ışığı almayan bir ortamda ise duvarları olabildiğince beyaz ve tonlarını kullanarak aydınlık olmasını sağlayın.

HALI YERİNE İNCE KİLİMLER KULLANIN!

Çalışma ortamınızda yer dekorasyonunda kalın mesken halıları kullanmak yerine ince  kilimler kullanarak odayı rahatlatabilirsiniz. Çağdaş çizgiler yahut sade nötr renkler kullanabilirsiniz.

AKSESUAR NASIL KULLANMALI?

Çalışma odanızda yahut ortamınızda tek kişilik koltuk bulundurabilirsiniz. İçecek kahve yahut üzerine koyabileceğiniz çok alan kaplamayan sehpalar kullanabilirsiniz. Lakin kesinlikle bilgisayar yahut evraklarını koyabileceğiniz çalışma koltuğu ve masayı kesinlikle bulundurun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here