Yatak odanız sadece uyumanız için bir oda deği, İKEA ile yaşam alanınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır. İKEA yatak odanızı ve sizi tek renk, tek tercih zorunluluğundan kurtarıyor. Size daha fazla alternatif ile kendi tarzınızı yaratma olanağı sunuyor.

IKEA ürettiği karyola modelleri, gardroplar, komodin ve şifonyerler, yataklar ve yatak tekstili ile parça parça ürün alarak bütün oluşturmayı sizin zevkinize bırakıyor.

En Güzel İkea Yatak Odası Takımı

Rüyalarınızın En Güzel Yerindesiniz

IKEA, rüyalarınızın en güzel yerindesiniz diyerek hem güzel bir uyku uyumanıza yardımcı oluyor hem de rüyalarınızın yatak odasını gerçeğe dönüştürüyor. Parçalardan bütünlüğe, İKEA’da yatak odasına dair aradığınız her şeyi bulmanız mümkün.

Karyolada birbirinden farklı çeşitler sunarak tercihi size bırakıyor. Sadelikten hoşlananlar, romantizmi tercih edenler ya da kullanışlı fonksiyonel karyola isteyenler için farklı seçenekleri ile her kesime hitap edebiliyor.

2020 İkea Yatak Odası Takımı

Gardroplardan ise birbirinden farklı düzen sevenleri bir araya getiriyor. Yataklarda da 25 yılı size garanti ediyor ve nasıl bir uyku dilediğinize sizin karar vermenizi sağlıyor. Yatak tekstilinde ise farkını ortaya koyan IKEA, hem şık hem rahat parçalarla yatak odanızın dekorasyonu tamamlamanızda size yardımcı oluyor.

Karyolalar

Yatağınız için İKEA’da karyola, divan, ranza, yatak başlıkları ve karyola lataları bulmanız mümkün.

Karyolalarda size çift kişilik bazalı karyola, çift kişilik karyola, iki çekmeceli çift kişilik karyola, dört çekmeceli çift kişilik karyola, altı çekmeceli çift kişilik karyola, karyola çekmecesi, tek kişilik bazalı karyola, tek kişilik karyola, iki çekmeceli tek kişilik karyola, tek kişilik yatak ve yatak altı eşya kutusu fonksiyonları ile size geniş alternatifler sunuyor. Ayrıca geniş bir ölçü grubu yelpazesi de mevcut.

İkea Yatak Odası Takımı 2020

Divanlar

IKEA’da çekmeceli, çekmecesiz, çelik iskelet olarak ya da mobilyalı divanlar da bulabilirsiniz.

IKEA’nın Hemnes/Malfers divanını beyaz orta sert, beyaz sert, gri orta sert ve gri sert alternatifleriyle bulabilirsiniz. Geniş çekmeceleri olan divanın yataklarını birbiri üstüne yerleştirdiğinizde kanepe olma özelliği de bulunmaktadır.

Ranzalar

Çelik, masif ahşap, tekstilden yapılan korkuluklar gibi pekçok malzeme seçenekleri ile size tercih hakkı sunuyor.

Stuva ranza modelleri ile çocuğunuzun odasında alan sorununa da çözüm bulmuş olacaksınız. Üst kat yatak alt kat çalışma masası olarak dizayn edilmiş. Ranzada açık raf ünitesini bulmak da mümkün.

İkea Yatak Odası Takımı

Yatak Başlıkları ve Karyola Lataları

IKEA’nın Brımnes, Bryne, Nordlı ve Askvoll olarak ürettigi başlıklarda sandıklı sandıksız alternatifler de mevcut. Brımnes modelleri üç raflı başlık olarak üretilirken Askvoll modelleri gizli depolama alanı olarak üretilmiştir.

Karyola lataları ise Lönset ve Luröy isimleri ile öne çıkıyor. Her iki model de vücut ağırlığınıza uyum sağlarken Lönset modellerinin konforlu bölgeleri vücudunuza ayarlanabiliyor.

Gardroplar

IKEA gardroplarını hazır gardroplar ve boyutlarını sizin belirleyeceğiniz gardroplar olarak sizlerin beğenisine sunuyor.

  • Pax Gardrop Sistemleri
  • Platsa Dolap Sistemleri
  • Açık Dolap Çözümleri
  • Pax Gardrop Düzenleyicileri
  • Pax Gardrop İskelet ve Kapakları
  • Platsa Gardrop İskelet ve Kapakları

modelleri olarak zevkinize ve odanızın ölçüsüne göre düzenleyeceğiniz bir imkan sağlıyor.

Hazır gardroplarında ise Brımnes ve Dombas kapaklı gardrop modelleri ve Kvıkne sürgülü gardrop modelleri mevcuttur. Ayrıca aynalı ve bambudan yapılmış gardrop modellerini de sizin beğeninize sunuyor.

2020 İkea Yatak Odası Çeşitleri

Yatak Odası Ekipmanları

IKEA’nın özenle ürettiği yataklar arasında yaylı ve sünger yataklar ile birlikte yatak koruyucuları da bulmak mümkündür. Ayrıca ürettiği nevresim takımları, çarşaf ve yastık kılıfları, yatak örtüleri ve battaniyeleri ile birlikte yastıklar ve yorganlarıyla da yatak tekstiline yeni bir yön veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here