Alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan İpek Mobilya kurulduğu günden bugüne fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlarını uygun fiyat politikasıyla sizlere ulaştırmaktadır.

Oturma Grupları

Lima Koltuk Takımı

Klasik, şık, asil Lima Koltuk Takımı modern dekorasyonlara muhteşem uyum sağlamaktadır. Dekoratif kapitoneli ve düz kırlent tasarımları, özel nubuk kumaş seçeneği, tasarım ahşap baza ve ayaklar ile mekanlarınıza lüks ve modern bir atmosfer kazandırmaktdır. Yanlarda ve sırt bölümlerinde yer alan özel dikiş detayları ürünü seçkin kılmaktadır.

Andora Koltuk Takımı

İhtişam ile sadeliğin birlikteliğindne doğan Andora, tasarımıyla oldukça farklıdır. İddialı duruşu ile tüm dikkatleri üzerine çeken takım rahat oturumu ile de sizlere beklediğiniz konforu vaadetmektedir. Takım 2 üçlü koltuk ve 2 tekli koltuktan oluşmaktadır

Talya Oturma Grubu

Küçük alanlar için büyük konfor sunan Talya Oturma Takımı, size hem yer kazandıracak hem de farklı desenlerdeki kırlentleri ile hayatınıza renk katacaktır. Zarif kol ve ayak detayları ile de odanızın detaylarını tamamlayacaktır. Üçlü, ikili ve berjerden oluşan takımın üçlüsünde sırttan mekanizmalı yatak bulunmaktadır.

Negro Koltuk Takımı

Klasik ve modern çizgileri bir araya getiren Negro Koltuk Takımı, size verdiği benzersiz his ve karşı konulmaz rahatlığıyla evinizin başköşesine kurulacaktır. Farklı kırlent desenleri ve kapitone detayları ile evinize keyif katacaktır. Yerden yüksek ayakları ile temizlik kolaylığı sağlamaktadır.

West Koltuk Takımı

İdealist bir tasarım anlayışından doğmuştur. West Koltuk Takımı ile aranılan konfor ve kalite aynı anda sunulmaktadır. Desenli kırlent seçenekleri ile ayrıcalıklı bir şıklık sunarken, benzersiz bir kol tasarımıyla da göz doldurmaktadır.

 

Violet Koltuk Takımı

Şık, sıcak ve modern detayları retro tarzıyla bir arada sunmaktadır. Mükemmel uyumu ile evinize kendinden emin bir duruş kazandıracaktır. Yüksek konforu ve fonksiyonelliğiyle yaşam alanları için kurtarıcıdır. Sandıklı ve yatak olabilen 2 adet üçlü koltuğu ve 2 adet tekli koltuğu bulunmaktadır

Galeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here