Kapalı balkolar, aslında kış vakitlerinden geçirilecek en hoş yerlerden biridir. Bir hayal etsenize kendinizi, dışarıda lapa lapa kar yağıyor ve siz hoş balkonunuzda kahvenizi yanınıza almışsınız. Dışarıdaki yağan karı seyrediyorsunuz. Gelin çok fazla ehemmiyet vermediğimiz kış balkonlarımızı bir arada düzenleyelim. Pekala kapalı balkonlar için dekorasyon teklifleri nelerdir? İşte küçük ve kapalı balkonlar için dekorasyon önerileri!

ÇİÇEKLERDEN FAYDALANIN

Aslında bakarsanız kapalı balkonlar içinde en çok dikkat çeken ayrıntı çiçekler oluyor. Kesinlikle balkonunuzda çiçeklere yer vermelisiniz. Çiçekleriniz için rengarenk saksılar alabilir cıvıl cıvıl bir imaj elde edebilirsiniz. Bu manzara hem sizi manevî olarak dinlendirecek hem de ortama şık bir görünüm katacaktır.

DUVARLARINIZI TOPLAYLA SÜSLEYEBİLİRSİNİZ

Balkonunuza bir masa atabilirsiniz. Tekrar duvalarınızı çeşitli tablolarla süsleyebilirsiniz. Ehemmiyet vermeniz gereken şey balkonunuzda tabiatla içiçe olduğunuz hissiyatını vermenizdir. Bir de bunun yanı sıra balkonunuz ne kadar küçük olursa olsun içinde bir balkon dolabı bulundurmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır.

GERÇEK MOBİLYA SEÇİMİNE İHTİMAM GÖSTERİN

Bir öbür konuda mobilya seçimi olacaktır. Mobilyalarınızı balkonunuzun büyüklüğüne nazaran seçmeniz yerinde bir karar olacaktır. Başka türlüsü ortamda sıkış tıkış bir imaja sebebiyet verebilir. Sabah kahvaltılarında uzun uzun sohbet etmeyi sevenlerdenseniz bu keyfinize gölge düşürmeyecek, masa ve sandalyeleri seçmeniz keyfinize keyif katacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here