Konutunuzda bulunan karanlık odaları daha aydınlık göstermek ister misiniz? Size vereceğimiz ipuçlarıyla meskeniniz daha ferah ve aydınlık görünecek. Pekala karanlık bir oda nasıl daha aydınlık gösterilebilir? diyorsanız işte yanıtı! Bu ipuçlarıyla konutunuz aydınlanacak!

KOYU MOBİLYALAR KULLANMAYIN

Sehpanın üstünde kalan kahve ya da çay bardaklarınız varsa, bu odanızın kasvetli görünmesine neden olacaktır. slında yeri görebilmeniz için sehpa bacaklarının daha hafif tonlu olan bir masayla değiştirmeyi deneyin. Bu sistemi koltukların bacak renklerini değiştirerek de deneyebilirsiniz. Anında odayı aydınlatacaktır.

TABLO SEÇİMİNE İTİNA GÖSTERİN

Büyük ve karanlık tablolar ışık almayan odalar için uygun değildir. Bu durumda tablo seçerken daha açık renkli olmasına itina göstermelisiniz.

AYDINLATMALARINIZI KULLANIRKEN HAKİKAT YOL UYGULAYIN

Meskeninizde gereksiz birçok aydınlatmanın olmasındansa,sahip olduğunuz aydınlatmalara yapabileceğiniz birkaç kolay ayarlama ile konutunuzu aydınlatmayı deneyebilirsiniz. mpullerin en yüksek tavsiye edilen watt gücüyle çalıştırılması ve lambalarınızı pak tutmanız büyük fark yaratabilir.

MİNİMAL BİR SİSTEM KURMALISINIZ

Eşyalarınızı minimal seviyede seçerseniz, odanız basık ve kasvetli görünmeyecektir. Bu nedenle az eşya seçimine itina göstermenizi tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here