1935 yılından beri hizmet veren Kelebek Mobilya Haliç’te ilk kurulduğunda yapılacak olan yerli uçağın kanatlarında kullanılacak kontrplak ihtiyacını karşılamak üzere hizmet girmiştir.  83. yılını kutlayan Kelebek Mobilya, köklü geçmişi ve tecrübesiyle her dönemin sevilen ve tercih edilen markası olmuştur. Ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek Mobilya yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya dizaynları ile, özgün ve çok geniş bir ürün gamına sahip.

Misafirliğe gidilen bir evde en çok dikkat edilen yer olarak genellikle banyo dile getirilir, bu yüzden banyomuzla gurur duymak isteriz. Bir banyoyu öne çıkaran detaylar sadece duvarları, yer kaplamaları ya da vitrifiye değildir, bunlardan önce ilk dikkati çeken banyo mobilyalarıdır. Seçerken zorluk yaşayacağınız banyo modelleri ile yeniliğin adresi olan Kelebek banyo mobilyaları ile eviniz gibi banyonuz da kusursuz olacak.

Kelebek banyo mobilyası , tasarımı ve üretimi alanında da öncü ve yenilikçi firmaların başında gelir. Avio, Enio, Hermes, Redoro, Rubro, Sonio, Hera ve Dicio banyo modelleri ile müşterilerine estetik, konforlu, sağlıklı ve sağlam ürünler sunan Kelebek banyo mobilyası koleksiyonları için sizler de en yakın Kelebek mağazasına davetlisiniz.

Termoform kaplamaları ile sıcak ve nemden etkilenmeyen mobilyaları ile evinizin her köşesinde olduğu gibi banyonuzda da fark yaratan Kelebek Mobilya komapkt tasarım ve göz alıcı detayları ile estetik olarak banyonuzda yerini alıyor.

Sunduğu cam ya da  akrilik malzeme ile üretilen tezgah seçenekleri ve seramik lavabo ile banyonuzda görsel bir şölen oluşturan Kelebek banyo modelleri ilave edilebilen açık modül seçenekleri ile her büyüklükteki banyolar için tasarlandı ve üretildi. Birbirinden cazip renk seçenekleri ve tasarımları ile banyonuza yepyeni bir hava katacak olan Kelebek banyo modelleri için firmanın resmi web sayfasından daha detaylı bilgilere ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz

 

Galeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here