Yaşadığımız alanları çevreleyen duvarlar, kusursuz bir dekorasyon için çok önemlidirler. Evlerimizi tasarım yaparken önem vermemiz gereken ayrıntılardan biri de duvarlardır. Güzel bir duvar dekorasyonu, orta görünümlü bir odayı estetik ve göz alıcı bir hale getirecek kadar kuvvetli bir etkiye sahiptir. Düzgün bir duvar boyası bile evi oldukça değiştirir. Bir evin temiz, düzenli, güzel görünmesinde duvarların etkisi çok büyüktür. Bu yüzden modern dekorasyonlarda duvarları boş bırakmayıp, göz alıcı tasarımlar yapmak gerekir. Bunlardan biri de kelebek duvar dekorasyonudur. Duvarlarınızı süsleyebilecek şahane dekorasyon malzemesi olan kelebek duvar süsleri ile kendinizi kelebekler vadisinde hissedebilirsiniz. Özellikle son yıllarda çok tercih edilen estetik, şık ve modern duvar lambaları ile yapılan kelebek duvar dekorasyonları evinize daha farklı anlamlar katacaktır. Çok çeşitli model ve desenlerde olan kelebek süsleri duvarlarınızda çok şık hava estirecektir.

Kelebek Duvar Süs Çeşitleri

Kâğıt Kelebek Duvar Süsleri

Düz beyaz kâğıt üzerine kelebek deseni çizilerek yapılan, istenilen renklerle boyanan bu kelebekler, ortadan katlanarak uçuyormuş hissi vererek çok şık bir kelebek duvar süsü olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca renkli el işi kâğıtlarda kullanılabilir. Kendi yaptığınız bu kelebek duvar dekorasyonu evinize ayrı bir hava getirecektir.

Seramik Kelebek Duvar Süsleri

Seramikten yapılan bu seramik kelebek duvar süsleri vernik sayesinde parlak görünümleriyle duvarlarınıza ayrı bir güzellik katacaktır. Salon takımlarınıza çok yakışacak olan bu süsler kelebek duvar dekorasyonun ne kadar doğru bir seçim olduğunu gösterecektir.

Üç Boyutlu PVC Kelebek Duvar Süsleri

Kaliteli PVC’den üretilmişlerdir. Kendinden yapışkanlı olan bu kelebeklerduvarlarınızdaki modern aydınlatmalarla çok şık ve çok ferah bir görünüm sağlayacaktır. Bu süslerle yapılan kelebek duvar dekorasyonu evlerin çoğunda yapılmaktadır.

Yaşadığınız ev olsun veya başka bir eve taşınacak olursanız mutlaka duvarlarınıza kelebekduvar dekorasyonu yaptırmalısınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here