Cumhuriyet tarihinin en köklü kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya, kurulduğu 1935 yılından beri yenilikçi, özgün ve öncü mobilya tasarımları ve başarıları ile günümüze kadar ulaştı. Kelebek ofis takımı sunduğu home office concept seçenekleri ile çalışma alanlarınızı konforlu, estetik ve tarzınızı yansıtacak yerlere dönüştürüyor.

Ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek Mobilya , oturma odası, yatak odası, genç odası, yemek odası ve home office concept ürünleri ile evlerimizin vazgeçilmezleri arasında. Aynı zamanda dekorasyonunuzu tamamlayıcı ürünler olan aksesuarlar, puflar, dresuarlar, komodin ve sehpalar da yaşam alanlarınız için estetik ve fonksiyonel çözümler sunan ürünler olarak sayılabilir.

     Kelebek Ofis Takımları

Kelebek Mobilya tarafından eve iş getirenler ya da işini evden yürütenler için özel olarak tasarlanan ve üretilen home office concept mobilyaları ile hem ev konforunuzu hem de işyeri kalitesini bir arada yaşamınıza olanak tanıyan tasarımlar konfor ve fonksiyonellik sunuyor. Cosso Home Office Concept ve Hesperia Home Office Concept seçenekleri küçük alanlar için bile rahat, ergonomik ve fonksiyonel çözümler sunan ofis takımları modern şehir insanının ihtiyaçları ve yaşamı düşünülerek en küçük alanların bile en verimli ve şık şekilde kullanımı için tasarlanmıştır.

Ofisleriniz ve iş yerleriniz için üretilen ofis masaları, dolapları ve diğer seçenekler için de zengin bir ürün yelpazesine sahip Kelebek Ofis Mobilyaları iş yaşamınıza konfor ve ergonomi katmak için tasarlıyor ve üretiyor.

Ürünler hakkında detaylı bilgiler, fotoğraflar ve Kelebek Mobilya fiyat listesi için markanın resmi web sayfasını ziyaret edebilir ya da size en yakın Kelebek Mobilya Bayii’ne gidip ürünleri yakından inceleyebilirsiniz. Tasarımın ayrıntılarda gizli olduğu seçenekler ile kendi tarzınıza uygun bir mobilya mutlaka Kelebek Mobilya’da vardır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here