Plazma Üniteleri
Göreme Plazma Tv Ünitesi
Kırık beyaz ve sütlü kahve renklerini içinde barındıran,3 raftan oluşan bir dolaba ve 3 alt çekmeceli bir üniteye sahiptir. Raflı dolabın yan tarafına duvara monte edilecek  şekilde tasarlanmış bir raf mevcuttur. Bunu da ister kitaplarınızı koymak isterseniz dilediğinizce süslemek amacıyla kullanabilirsiniz. Çekmecelerden birini 2 raf şeklinde de kullanabilirsiniz. Gayet işlevsel ve kapladığı yere göre oldukça kullanışlıdır. Genişliği 180 cm,yüksekliği 121 cm ve derinliği 29 cm’dir. Fiyatı 1640 TL’dir.


Bodrum Plazma Ünite Set
Sütlü kahve tonunda ve 2 parçadan bu ünitenin ilk parçası plazma tv ünite modülüdür. Modülün sağ ve sol taraflarında duvara monte edilen 2 uzun dolabı bulunmaktadır. Genişliği 26 cm,yüksekliği 100 cm ve derinliği 28 cm’dir. Fiyatı 1675 TL’dir.
Kemer Plazma Ünitesi
Cevizin en güzel tonuna sahip bu tv ünitesi 4 parçadan oluşmaktadır. 3 raftan oluşan bir kitaplık,2 tv sehpası ve 1 cam çerçeveli dolaba sahiptir. Kitaplık ve dolap duvara monte edilip kullanılmakta,zıt renklere sahip olduklarından dolayı duvarda hem sade hem de şık bir görüntü elde etmişlerdir. Kitaplık siyah,dolap ona nazaran daha açık tonlarda olduğundan arka plan seçiminde düz duvar kağıdı yerine desenli ve hareketli parçalar seçmek duvar aksesuarlarınızı daha da dikkat çekici hale getirecektir.


Aynalar
Duvar aksesuarlarının başında gelen aynalar değişik model ve renkleriyle odalarımızı daha derin gösterirler. Country koleksiyonunun yatak odası aynası ve yemek odası aynası mevcuttur. Yatak için olanın genişliği 100 cm,yüksekliği 70 cm ve derinliği 2 cm’dir. Yemek odası için olanınkinin ise genişliği 153 cm,yüksekliği 52 cm ve derinliği 3 cm’dir. Bir diğer ayna modeli ise Kemer koleksiyonundan klasik beyaz aynadır. Bunun genişliği 69 cm,yüksekliği 69 cm ve derinliği 50 cm’dir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here