Rahat uyku tüm günün kalitesini yükseltmektedir. Rahat bir yatak seçimi ise herkese göre değişmektedir. Kilim Mobilya’da ise herkese göre bir yatak seçeneği bulunmkatadır. Her isteğe ve vücut tipine uygun alternatfleri ile Kilim Mobiya dur durak bilemeden çalışmaktadır.

Konforlu yatakları,işlevsel bazalar ve birbirinden şık başlıklar tamamlamaktadır. Sandıklı, tek ve çift kişilik bazalar ve ölçü seçenekleri bulunan birbirinden zariif başlıklara Kilim Mobilya ile sahip olabilirsiniz.

Maldiv Yatak, Baza ve Başlık Sabit ped uygulamasından gelen ekstra konfora sahiptir. 8 cm ped yüksekliği vardır. Kaşmir-visco karışımlı kumaşı yazın serin, kışın sıcak tutmaktadır. Zarif görünümlü başlık ve sandıklı bazası bulunmaktdır. Renk seçenekleri mevcuttur.

Hawaii Yatak, Baza Ve Başlık

Süngerle yapılan kapitone ile dolgun, yumuşak ve zarif bir görünüme sahiptir. Örme kumaşındaki kaşmir-visco karışımıyla kışın sıcak, yazın serin kalma özelliğine sahiptir. 160X200 cm ebatlarında sandıklı baza ve 160’lı başlığında hâkî, mavi, toprak ve pembe renk alternatifleri ile görenleri kendine hayran bırakmaktadır.

Tamara Baza ve Başlık

Oval hatları bulunan Tamara bazanın emniyet kilidi amortisör bulunmaktadır. Deri ve kumaş döşeme alternatifinin yanı sıra baza içi de döşemelidir. Kolay değiştirilebilir baza alt suntası, metal ve dayanıklı gövdesi ile dikkat çekmektedir.

Nova Baza ve Başlık

Metal görünümlü yüksek ayakları vardır. Dayanıklı ve fonksiyonel metal iç aksamı bulunmaktadır. Güvenlik emniyetli baza ve kolay değişebilen baza alt suntası mevcuttur. Başlığında deri ya da kumaş döşeme alternatifi bulunur.

Bunlarla birlikte; Ekol, Alya, Orthopedic, Visco Hybrid, V-Balance, Sandy, Stil, Blue Life Baza ve Başlık seçenekleri debulunmaktadır.

Berta, Ocean, Kaptan, Mars, Buca, Marmaris, Bodrum, Ayasofya, Göreme, Milas, Gediz, Aras, Biga, Amasra, Pozy ve Hanzade Başlık Panel gibi isimleri ile olduğu kadar görünümleri ile de dikkat çeken başlıklarımıza internet sitemizden ya da bayilerimizden ulaşabilirsiniz

Galeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here