Bu sene havalar erkenden ısındı. Bu da bahçe dizaynı ve dekorasyonunun erken başlamasına neden oldu. Havalar ısındı ısınmasına da bahçe mobilyalarınız hazır mı? Koçtaş bahçe mobilyası 2020 sezonunda mükemmel tasarımlara imza atmış bulunuyor. Hemen hemen herkesin hayali olan bahçeli bir eviniz varsa bahçe mobilyaları konusunda incelemeniz gereken ilk mağaza koçtaş yapı market mağazalarıdır.

Koçtaş Bahçe Mobilyası

Bahçe mobilyaları denilince akla gelen koçtaş bünyesinde neler yok ki?  Bambu koltuk takımları, masalar, bahçe oturma grubu, banklar, sedirler, şezlonglar, bahçe salıncakları ve daha neler neler var. Bahçenizi mükemmel bir şekilde döşeyeceğiniz modern bahçe mobilyası çeşitlerini koçtaş yapı mağazalarında bulabilirsiniz.

Küçük çocuklarınız varsa banklı masa modellerini inceleyerek dizaynınıza uygun modeli seçmeniz öneririm. Çünkü küçük çocukların olduğu ortamlarda sandalye ve masa kazaları çok yaşanmaktadır. Banklı modellerde kaza olasılıkları en aza indiği için düşünülmesi gereken bahçe oturma grubu modelleri arasındadır.

Yeni evli çiftler için spor bahçe mobilyaları oldukça şık ve uygun olacaktır. Sedir, ferforje ve bambu bahçe mobilyaları mutlaka incelemeniz gereken seçenekler arasındadır.

Koçtaş Bahçe Mobilyası İle Bahçelerinize Konforu Getirin

blooma-flores-ferforje-bank-beyaz

Bahçe dekorasyonu özenli yapılmalı, bahçe mobilyaları ile bahçe dekorasyonu konforlu hale getirilmelidir. Suya, neme, ısıya dayanıklı mobilyaları kullanıcıları ile buluşturan koçtaş, bahçelerinize konforla birlikte şıklığı da getirmektedir.

2020 Bahçe Mobilyaları

2020 yaz sezonuna özel olarak üretilen koçtaş bahçe mobilyaları görsellik, dizayn, konfor ve zarafeti ile satışa sunularak kullanıcısı ile buluşturulmuştur.

Bahçe mobilyası konumlandırırken dikkat edilmesi gereken noktaları göz ardı etmemeniz gerekmektedir. Açık ve kapalı alanlar için farklı gruptaki mobilyalar tercih edilmelidir.

Bahçe mobilyalarınızın daha dayanıklı olması için koruyucu kılıf kullanmanız gerekmektedir. Bu şekilde aşırı sıcağın ve soğuğun zararlı etkilerinden korunmuş olunur. Bahçe Mobilyası İle Etkili Dekorasyon Yapımı etkili bir dekorasyon için şlarttır. Bu bağlamda sizlere yardımcı olabiliriz.

Bahçe Mobilyaları Bakımı Ve Temizliği

Koçtaş Bahçe Mobilyası İle Bahçelerinize Konforu Getirin

Gloria-Oval-Masa-Yesil koçtaş

Uzun süre ilk günkü gibi kullanım için okaliptüs ve tik gibi doğal malzemelerden üretilen bahçe mobilyalarının bakımı yılda en az bir kez yapılmalıdır.

Bahçe dekorasyonu örnekleri

Koçtaş rattan bahçe mobilyaları hafif ve bakım istemeyen ürünler olması nedeni ile çok tercih edilen ürünler arasında ilk başlardadır.

Sert ve dayanıklı bahçe mobilyaları arıyorsanız koçtaş plastik bahçe mobilyalarını tercih edebilirsiniz.

Koçtaş bahçe mobilyası grubu kimyasal içerikli deterjan kullanılmadan su ve yumuşak bir bez ile silinmelidir.

Koçtaş bahçe mobilyalarının yeni sezon ürün fiyatları özelliklerine, ebadına, parça sayısına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişmektedir. Koçtaş yapı marketlerinde lüks ve gösterişli ürünler olduğu gibi ekonomik ürünler de bulunmaktadır.

Bahçe Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Koçtaş Bahçe Mobilyası İle Bahçelerinize Konforu Getirin

bahçe-dekorasyon fikirleri

Rengarenk çiçeklerin, yemyeşil çimlerin, işlevsel bahçe mobilyalarının olduğu bir bahçe dekorasyonu hem emek, hem de bütçe ister. Bu nedenle bahçe dekorasyonu sadece yeşil alan oluşturmak değildir. Birçok kişi için bahçe, çalışma, dinlenme ve hobi alanıdır.

Bahçelerinizi hobi alanlarına dönüştürmek için kendi sebze ve meyvenizi yetiştireceğiniz organik ürün köşeleri oluşturabilir, bu köşelerin uygun bölgesine de dinlenmenizi sağlayacak konforlu bahçe mobilyaları konumlandırabilirsiniz.

Kendi dünyanızı özgürce oluşturduğunuz bahçenizde bahçe mobilyalarına uyan aksesuarlar kullanarak bahçenizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

Bahçe dekorasyonu merak konularınız arasında ise dekore ederken bile huzur bulabilirsiniz. Mesela, bahçe dekorasyonunda kova, panjur, sandalye, renkli taşlar, saksı ve el arabası kullanılarak yapılan bahçe dekorasyonu olağanüstü bir görünüm sunar. Bu tarz bir bahçe için ise konsepte uygun mobilyalar kullanmak zorundasınız.

Bahçe mobilyaları seçenekleri bu nedenle oldukça fazladır. Bu bağlamda koçtaş bahçe mobilyaları tasarımı, sağlamlığı ve şıklığı ile övgüler almaktadır.

Sizler için derlediğimiz resim galerimizi inceleyerek kendi bahçenizi profesyonellere taş çıkartacak şekilde dekore edebilirsiniz.

FOTO GALERİ / Koçtaş Bahçe Mobilyası İle Bahçelerinize Konforu Getirin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here