Bir konutun kalbi erkek yahut bayan farketmeksizin mutfaktır. Yemek yapanların yahut mutfak sefası sürmeyi sevenlerin vazgeçilmezi olan mutfağın sistemi epeyce değerlidir. Lakin ne yazık ki her mutfak kullanışlı ve çok farklı dekore edilebilecek kadar büyük olmayabiliyor. Bu noktada son periyotlarda daha çok karşılaştığımız mutfağı küçük olan konutlar için kullanışlı ve kolay dekorasyon tekliflerini bir ortaya getirdik! Küçük mutfaklar için büyük fikirleri sıraladığımız dekorasyon tekliflerine sizde göz atarak küçük mutfağınızı daha kullanışlı hale getirerek mutfağınızın daha şık ve ferah görünmesini sağğlayabilirsiniz!

Seyyar Dolap Kullanın!

Küçük mutfakları kullanışlı hale getirmek için ufak dokunuşlar yaparak kendi dünyanıza uygun hale getirebilirsiniz. Nasıl mı? Bu işe birinci adım olarak seyyar dolaplardan başlayabilirsiniz. Birinci olarak mutfakta değerlendirebileceğiniz boşluklara göz atın ve mutfağınızdaki boşluklara uygun olacak formda dolap ek edebilirsiniz. Böylece fazla eşyaları ortalık yerde görünmesine pürüz olarak daha nizamlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kutu Kullanın!

Mutfağınızda dolap ekleyecek kadar yeriniz olmayabilirsiniz. Bunun için raf halinde aralıklara ek edebileceğiniz kutu rafları dahil edebilirsiniz.

Tezgahları Geniş Tercih Edin!

Eşyaları rahatlıkla sığdırabilmeniz ismine her vakit dolap seçimlerinizi dik ve tezgahın kullanışlı olması ismine da geniş tercih edin. Böylece mutfakta çalışırken hem daha rahat hareket edebilir hem de eşyalarınızı daha rahat bir biçimde üst raflara yerleştirebilirsiniz.

Açık Renkleri Tercih Edin!

Küçük mutfağınızı daha geniş ve daha ferah göstermek için olabildiğince koyu renklerden uzak durarak açık tonları tercih edin! Açık renkler mutfağınızı olduğundan daha büyük göstermeye yardımcı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here