Yaşam alanlarınıza farklı kombinasyonların birleşiminden doğan en şık dokunuşu Lazzoni Mobilya farkı ile yapabilirsiniz.

Tv Üniteleri

Marman Tv Ünitesi

Modern ve yalın çizgilerle tasarlanmıştır. Kayar cam kapağı ile hem estetik hem de farklı bir görünüm sergilemektedir. Ceviz, füme, mapple renk seçenekleri bulunan Marman Tv Ünitesi’nde mapple olduğu zaman kapak, beyaz lake ya da siyah cam, ceviz ve füme için sadece siyah cam kullanılmaktadır.

Cube Tv Ünitesi

Bir depolama alanı olarak da işlev gören Tv ünitesi, islevsel özelliğinin yanı sıra aynı zamanda estetik bir görünüme de sahiptir.

Sehpa Seçenekleri

Light Lego Sehpa

Dekoratif yapısı ile dikkat çeken bu ürünün, çeşitlendirilebilen boyutları ve odanıza uygun renk seçenekleri bulunmaktadır. Lazzoni’ye özel gofrato boyalı ayak yapısı ve tablası ile kusursuz zerafeti evlerinize taşımaktadır. Yüksek ve alçak seçeneklerin yan yana gelmesi ile yaşam alanlarınızda farklı tasarımlar deneyerek modern şıklığı yaklamanıza yardımcı olacaktır. Küçük ve dar alanlar için ideal olan bu ürün çok yönlü kullanıma ve işlevselliğe sahiptir.

Monica Orta Sehpa

Kare olan orta sehpa ahşap ve lake renklerinde üretilmektedir. Yan tarafında çekmecesi bulunan sehpanın bir diğer yanında da aksesuarları sergilemek için bir bölmesi bulunmaktadır.

Solid Sehpa

Gelenekselliği bozan çizgi dışı ayak yapısı ile yaşam alanlarınıza farklı dokunuşlar katmaktadır. Modern hatların hâkim olduğu zarif duruşu mobilyalarınız ile buluşarak şık evleri eşsizleştirecektir. Özgün tasarım çizgisinin tüm hatlarına özenle yansıdığı ürün kaliteli bir işçiliğe sahiptir. Boyut ve renk alternatifleri ile evinize yeni bir soluk katabilirsiniz.

Kitaplık

Tetris Separatör

Puzzle şeklinde olan kitaplığın 4 adet bölmesi bulunmaktadır. Farklı genişliklerde olan bu kitaplığın ceviz ve mapple renk alternatifleri mevcuttur.

Lego Kitaplık

Mekânın ölçüleri, beğeni ve ihtiyaçlara göre boyut ve biçim değiştirebilen Lazzoni Lego Kitaplık, kullanıcılarına adeta lego yapma keyfini yaşatmaktadır. Ahşap ve lake renkleri bulunan kitaplığın yükseklik seçeneği de bulunur. Ayrıca raflarda genişlik alternatifi ile çekmece seçeneği de mevcuttur

Galeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here