Vintage mutfak tasarımı
Vintage mutfak tasarımı

Son yıllarda yükselişe geçen vintage tarzı, ev dekorasyonunda da kendini göstermeye başladı. Klasik mutfak tasarımları yerini vintage tarzda dekore edilmiş tezgahlara, yemek takımlarına bıraktı. Bunun yanında vintage mutfak tasarımı modellerinin çeşitliliği ve şıklığı da modern mutfak tasarımları ile karşılaştırılmaya başlandı. Hem ayrı hem beraber kullanılabilecek bu iki tarz mutfaklarda yeni bir hava yaratmayı başardı. Gelin, modern ve vintage mutfak dekorasyonu hakkındaki detaylara bir göz atalım.

Vintage mutfak tasarımları
Vintage mutfak tasarımları

Vintage Mutfak Tasarımları

Vintage kavramı, moda ve mimari dışında pek çok alanda kullanılmaya başladığından bu yana bir yaşam tarzı haline geldi. Vintage mutfak da bu alanlar arasında en güzel örneklerden biri. Şirin ama aynı zamanda kullanışlı vintage mutfak tasarımları ile mutfağınızı bambaşka bir zamana taşıyabilirsiniz.

Vintage Mutfak Nasıl Dekore Edilir?

Dolaplardan tezgahlara, sandalyelerden çay fincanı modellerine kadar her eşyada vintage modasının rüzgarı esiyor. Yeni bir bakış açısı sunan bu ekol sayesinde geçmişin ruhunu bugünde hissedebilirsiniz. Genel anlamda pastel ve yumuşak tonların kullanıldığı bu tarzda koyu renk mobilyalar ve araç-gereçler ile göz alıcı bir mutfak tasarlayabilirsiniz. Size özel vintage mutfak tasarımları ile keyif verici alanlara yer açın. Çay fincanı çeşitleri için https://www.ews.com.tr/bohemia-dantel-kristal-gumus-cay-bardagi-seti adresini ziyaret edebilirsiniz.

EWs bohemia dantel kristal gümüş çay bardağı seti
EWs bohemia dantel kristal gümüş çay bardağı seti

Modern Mutfak Tasarımları

Değişen ve gelişen dünyada bu hıza ayak uyduran mutfak dekorasyonları günden güne modern bir görünüme kavuşmuştur. Metalik renkler ve şık düzenlemeler ile modern mutfak tasarımları pek çok insanın evinde uygulamak istediği örnekler sunuyor. Bunun yanında farklara ve çeşitliğe odaklanan bu tarz mutfaklarda ezberbozan tasarımlar görmek de mümkün.

Modern mutfak tasarımları, kullanış kolaylığı ve görselliği bir arada kullanmayı başaran örnekler sunuyor. Günün en güzel ve lezzetli anlarını geçirdiğimiz mutfaklarda modernizmin dokunuşlarının tadını çıkarın. Sevdiklerinize ve kendinize nefis yemekler hazırlayacağınız mutfakları benzersiz hale getirin.

Modern mutfak tasarımları
Modern mutfak tasarımları

Vintage ve Modern Mutfak Tasarımları Beraber Kullanılabilir Mi?

Vintage ve modern tarzı bir arada harmanlayarak, hayranlık verici mutfaklar tasarlanabilir. Vintage dolaplar altında modern tarzda döşenmiş raflar ile zıtlıklardan doğan güzelliği keşfedebilirsiniz. Vintage bir yemek takımı altına serdiğiniz modern desenlerde bir masa örtüsünün uyumuna hayran kalacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here