2020 oturma odası mükemmel tasarımlardan oluşmaktadır. Modern oturma odası modelleri, oturma odası yenileyecekler veya yeni evlenecekler için konforlu ve kullanışlı tasarımlar sunmaktadır. Geçmişte dekorasyon renkleri günümüzdeki kadar önemli değildi. Oysaki günümüzde modeller kadar renkler de önem kazandı. Mobilya alanının öncü markaları da bu alanda hayranlık uyandıran koleksiyonlara imza atmaktadır. Bugün sizlere 2019 oturma odası olmazsa olmazları, 2020 oturma odası renkleri ve modern oturma odası modelleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

İşte

2020 Modern Oturma Odası Detayları…

2020 Modern Oturma Odaları

2020 Modern Oturma Odaları

Modern oturma odası tasarımları incelememizde konforlu oturma grupları, işlevsel mobilyalar, dekorasyonu tamamlayan modern perde modelleri, modern halı modelleri gibi vurguların olduğunu görüyoruz. 2018 oturma odası modelleri şıklığa ve konfora önem verirken, 2020 oturma odalarında modernlikle birlikte konfora da önem verilmiştir.

Canlı renk ve desenlerde oluşan modern oturma odaları dizaynlarının en önemli noktası nedir?

Burada dikkat edilecek en önemli nokta renk uyumudur. Mesela natürel renklerin hakim olduğu bir oturma grubuna sahipseniz yastıklarda halıya, perdelerden duvar aksesuarlarına kadar canlı ve parlak renklerden olmalıdır. Tabi canlı renkler derken abartıya kaçmadan, renk uyumunu bozmadan yapılan kombin demek istiyoruzJ

2020 oturma grubu modelleri konforla birlikte şıklığı da getirmektedir. Oturma odasına koltuk takımı seçerken konforlu modeller seçmeye özen gösterin. Malum günün yorgunluğunun atıldığı, bazen de dostlarla hoş sohbetlerin yapıldığı oturma odaları konforlu mobilyaları hak ediyor. Bunun için elinizden geldiği kadar çok modeli incelemenizi öneriyoruz. Her marka kendine özgü detay tasarımlar hazırlamaktadır. Size ve yaşam tarzınıza en uygun modeli ancak bu şekilde bulabilirsiniz.

2018-2019 istikbal koltuk takımı modelleri

2019 İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

2019 İstikbal Koltuk Takımı Modelleri merakla beklenilen marka modelleri arasında yer almaktadır Siz de yeni sezonun en gözde modellerini merak ediyor ve bu konuda detaylı bir yazı…

2020 Oturma Odası Koltuk Takımları

Modern Oturma Odası Modelleri

Modern Oturma Odası Modelleri

2020 oturma odası koltuk takımı modelleri incelemesi yaptığımızda modern modern oturma odaları bir tık daha önde diyebiliriz. Modern oturma odası koltuk renkleri ise gri, siyah, beyaz, pudra, kahverengi, yeşil, mor renk tonlarından oluşmaktadır.

Modern Oturma Odaları 2020

Modern oturma odası dekorasyonu yapılırken keskin renklerden uzak durmalısınız. Uzun vakitlerin geçirildiği oturma odalarında kullanılan keskin renkler hem sizin hem de misafirlerinizin gözünü yorabilir. Bu nedenle en az üç renkten oluşan renk geçişleri yapmalısınız.

Küçük oturma odasına sahipseniz beyaz duvar boyası ile pastel renklerde mobilya kullanarak oturma odanızı daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz. Küçük oturma odalarında koltuk takımı yerine kanepe modelleri kullanabilirsiniz.

Büyük oturma odasına sahipseniz koltuk takımına eş olarak ekstra mobilyalar konumlandırabilirsiniz. Modern oturma odaları için kahverengi krem veya gri ve gri ile uyumlu renklerden oluşan koltuk takımları kullanabilirsiniz. Bu renkler ile modern oturma odası dekorasyonu yaparken konforu da yakalamış olursunuz.

2020 modern oturma odaları için oturma grubu modelleri seçerken koyu ahşap ile uyum yakalayan renk tonlarını seçmelisiniz. Mesela lacivert minderli koltuk takımı modelleri ile ahşap uyumu mükemmel olur. Burada birbirine yakın üç renk ile mükemmel bir uyum yakalamış olursunuz. Burada oturma odası sehpa seçimi yaparken ahşap ve cam detayı olan modeller seçebilirsiniz.

Modern oturma odası koltuk takımları kaliteli, sağlam, şık, konforlu ve işlevsel tasarımlardan oluşmaktadır. Öyle ki oturduğunuz yerden kalmadan telefonunuz, tabletinizi şarj edebilir, kitabınızı koltuk takımına konumlandırılan kitaplıktan alarak okuyabilirsiniz.

Modern Oturma Odası Tasarımları Ve Niş Kullanımı

2020 oturma odası takımları

2020 oturma odası takımları

İngilizceden dilimize geçen niş kelimesi duvarda açılan oyuntu veya delik demektir. Aslında niş kullanımına en eski dekorasyonlarda bile rastlamaktayız. Geçmişten günümüze revize olarak gelinen nişlere 2020 oturma odalarında sıkça rastlayacağız. Oturma odası niş modelleri dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.

Son detay: Modern oturma odası halı modelleri, modern oturma odası perde modelleri seçimi yaparken renk bütünlüğüne dikkat etmeniz gerektiğini unutmayınJ

FOTO GALERİ / Modern Oturma Odası Modelleri 2020

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here