Modern salon takımları ve fiyatları
Modern salon takımları ve fiyatları

Modern salon modelleri renk seçimi konusunda tercihlerini nötr ve yumuşak tonları tercih ediyor. Böylece salon göz yormayan renklerle uyumlu bir sadelik yakalamış oluyor. Bu sebeple modern dekorasyon anlayışı aslında hem klasik zevklere hem de zamansız bir şıklığa hitap edebiliyor. Sizler için hazırladığımız bu yazıda “Modern salon dekorasyonu nedir?”, “Modern salon modelleri nelerdir?” ve “Modern salon takımları ve fiyatları nedir?” sorularını cevapladık!

Modern salon modelleri
Modern salon modelleri

Modern Salon Dekorasyonu Nedir?

Günümüzde moda haline gelen ve çok tercih edilen modern dekorasyon anlayışı özellikle gençler tarafından çok seviliyor. Modern bir salon dekorasyonunun karakteristik özellikleri ise şöyle: Olabildiğince az desenli döşemeye sahip minimal tasarımlı mobilyalar, sade ve uyumlu renkler, şık metal aksesuarlar, tablolar ve duvar süslemeleri… Modern salon dekorasyonu rahat bir yaşam alanı yaratmak için gereken her şeye sahip!

Modern salon dekorasyonu
Modern salon dekorasyonu

Modern Salon Modelleri  

Modern salon modelleri zevkinize göre şekil alabilecek kadar zengin. Sizin için doğru olan seçimi salonunuzun büyüklüğüne uygun dekorasyonu uygulayarak yapabilirsiniz. Küçük ve karanlık bir salonunuz varsa aydınlık duvar rengi, köşe oturma grubu ve renkli duvar süsleri ile harikalar yaratabilirsiniz! Büyük salonlar ise yine aydınlık nötr renkler ile konforlu ve alanı dolduracak mobilya seçimlerini öneriyoruz.

Modern Dekorasyonu için Aksesuarlar 

Modern dekorasyonda en çok metal ve ışıltı saçan aksesuarlar tercih ediliyor. Nötr renklerin uyumunu biraz daha hareketlendirmek için büfe ve konsolların üzerini https://www.ews.com.tr/ews-metal-sus-esyasi adresinde bulunan metal süs eşyalarıyla donatabilirsiniz. Salona hareket ve de şıklık katacaktır!

EWs metal süs eşyası
EWs metal süs eşyası

Salonunuzu Modernleştirmek için Öneriler 

Modern salon takımları ve fiyatları oldukça çeşitli, her bütçeye uygun tercihler yapmak mümkün. Eğer salonunuzu daha modern ve şık bir hale getirmek istiyorsanız işe öncelikle göz yoran, fazlalık eşyalarınızı tespit etmekle başlayın. Modern salon dekorasyonu az ve öz eşya felsefesini benimserken ferah ve kullanışlı bir yaşam alanı yaratmayı amaçlıyor.  Bu sebeple fazlalıklardan kurtulun ve beyaz bir sayfa açın! Özellikle gri, siyah, beyaz, bej, krem gibi nötr renkler ile pastel renkleri tercih ederek salonunuzu baştan yaratın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here