Doğtaş Mutfak Tekstili  bu topraklardan doğan ve bu topraklardan taşarak  ürünlerini, insanların sevdikleriyle geçirdikleri zamanları güzelleştirmek için tasarlıyor. Kısa zaman önce tekstil ile uğraşan Doğtaş mutfak tekstilinde de gözlerimizi kamaştıracak ürünler hazırlayacak gibi.

Mağazalarına gelen müşterileririnin, onların misafirleri olduklarını akıllarından hiç çıkarmıyorlar ve onları mağazaya girdikleri andan itibaren özel hissettirmek için çalışıyorlar.

Doğtaş Müşterisi Olmak

Uygun fiyata mutfak tekstili  farkını tatmak ve sevdiklerini ağırladığı, hayata dair birçok şeyi onlarla paylaştığı, keyifli sohbetler ettiği ve tarzını en çok yansıttığı yer olarak gördüğünüz için. Bu nedenle tasarımlarımızın, müşterilerimizin hayatlarına kattığı değeri doğru anlatmaya çok önem veriyoruz.

Doğtaş’tan Ürün Almak

Ürünleri size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışı bulunmamaktadır. Sitelerinden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazalarına gidebilirsiniz.

Teslimat

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

Doğtaş Mutfak Tekstili Özellikleri

Mutfak tekstili takımları, günlük yaşantıda olmak üzere her an, keyif ve enerji dolu bir görsellik katmak için oldukça önemli bir yere sahiptir. Günlük aile yemekleri yanında ziyafetler verdiğiniz özel misafirlerinize de şık tasarımla var olan bir masa örtüsü  ile sunum yapmak, misafirlerinizi hem konforlu hem de iyi hissetmesini sağlayacaktır. Mutfak havlusu renk seçimlerinde, hem evinizin hem de kendi ruhunuzu yansıtacağınız için doğru tercih yapmak önemlidir. 2018 koleksiyonlarında en çok tercih edilen mutfak tekstil eşyaları beyaz renk ile ilk sıraya yerleşmiş durumdadır. Doğtaş bütçenize göre uygun seçeneklerle sunulan mutfak tekstili fiyatları, cebinizi yormayan bir sistemle sizinle

Galeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here