Bambu mutfak modelleri
Bambu mutfak modelleri

Evlerinizdeki en önemli odalardan biri olan mutfaklarınız, zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz alanlardan da biridir. Yemek yaparken, yemek yerken, aile dostlarınız ya da arkadaşlarınızla kahve veya çay içerken kullandığınız mutfakların, yaşanılabilir ve natürel mutfak haline getirebilmek de yine sizin elinizdedir. Makalede farklı mutfak aksesuarları ve mutfak modelleri ile mutfaklarınızda huzurlu ve verimli vakit geçirmenin yollarını size aktaracağız.

Farklı mutfak aksesuarları
Farklı mutfak aksesuarları

Mutfak modellerini kendi zevkinize göre seçebilir, mutfağınızda kullanacağınız mutfak aksesuarları ile mutfağınızı dekore edebilirsiniz. Evinizi dekore ederken mutfağınızda kullanacağınız dolapların ya da yer, duvar ve set malzemesinin mermer, bambu, ahşap ya da doğal görünümlü olup olmayacağına karar vermek için makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bambu Mutfak Mutfak Modelleri

Bambu mutfak modelleri son zamanlarda natürelliğin adresi olarak karşımıza çıkıyor. Suya dayanıklı bambu modellerini yalnızca dolaplarınız için değil, mutfağınızın tezgah yapımı için de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda dekorasyon için seramik porselen ve bambudan oluşan baharatlıkları setinizin üzerine koyarak mutfağınızla uyumlu ve bütüncül bir görüntü oluşturmanız mümkün. https://www.ews.com.tr/mutfak-aksesuarlari/saklama-duzenleme/baharatlik linkinden uygun fiyatlı baharatlık modellerine bakabilirsiniz.

EWs bambu standlı 3'lü baharatlık
EWs bambu standlı 3’lü baharatlık

Renkli Mutfak Modelleri

Dolaplarınızın her renkte kullanımı ile rengarenk mutfaklara siz de sahip olabilirsiniz. Mutfaklarınızda sarı, turuncu, yeşil gibi sıcak renkleri tercih edebilir; dolaplarınızı bu renklere uyum sağlayacak ikinci bir renk ile dekore edebilirsiniz. Sarı set üstü dolaplar ile gri çekmeceler ve siyah mermer tezgah; ya da turuncu çekmeceler ile krem rengi set üstü dolapları kullanarak mutfağınızda canlı bir hava oluşturabilirsiniz.

Ahşap Mutfak Modelleri

Eskiden beri süregelen ahşap mutfaklar son zamanlarda tekrardan moda olmuş durumda. Üstelik artık vernikli ve pırıl pırıl modeller tercih edilmiyor. Rustik bir görünüm kazandırmak istediğiniz mutfaklarınızda endüstriyel borulardan oluşan set üstü askılıklar, beyaz tezgahlar kullanarak dolaplarınızda ahşap kullanabilirsiniz. Hem modern hem de minimal bir görünüme kavuşan mutfaklarınızda çalışmak çok eğlenceli olacak.

Natürel mutfak
Natürel mutfak

Cam Mutfak Modelleri

Tüm set üstü dolaplarınızı cam tercih edebilirsiniz. Artık camlar da renkli tercih edilebiliyor. Avangart bir görüntü elde etmek isterseniz, yine cam mutfak avizesi ve gri bir tezgah tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here