Haftanın büyük bir vakit dilimini geçirdiğiniz çalışma ortamımız hayli değerli bir yer ediniyor hayatımızda. Bu ortamımızı nizama sokacak şahane dekorasyon tekliflerine ne dersiniz? Hem sizi motive edecek hem de etrafınızdakilere sizi yansıtacak ofis masası dekorasyon teklifleri için içeriğimize bir göz atmanızda yarar var. İşte birbirinden tesirli dekorasyon önerileri!

Kişiliğinizi ortaya çıkarın 

Ofis ortamındaki masanızını dekore ederken birinci olarak dikkat etmeniz gerkeen şey sizi yansıtıp yansıtmadığıdır. Yani renkli bir kişilikseniz masanız sizi yansıtıyor mu? buna dikkat etmeniz ehemmiyet taşımaktadır. Kişiliğinizi rtaya çıkaran renkli kalemler, süsler hem sizi hem de etrafınızdakileri motive edecektir.

Kesinlikle gereksinimlerinizi belirleyin

Ofisteki masada çok fazla şey kullanmayı seviyor olabilirsiniz. Bu durumun rastgele bir karışıklığa ya da dağınık bir imgeye sebebiyet vermesini istemiyorsanız masayı nizama sokacak olan eşyaya karar vermekle işe başlayabilirsiniz. Bu bir not defteri, kalem, bilgisayar, kalemlik  vs olabilir. Bir gereksinim listesi belirleyin.

Belgelik edinmeyi ihmal etmeyin 

Dergileriniz yahut not kağıtlarınızı içerisine ek edebileceğiniz belgelik edinerek eşyalarınızın kaybolmasını yahut masada dağınıklık bırakmasını engelleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here