Oturma odası aksesuar
Oturma odası aksesuar

Oturma odası aksesuar ile renklenip bambaşka bir havaya kavuşabilir. Günün en çok zamanını geçirdiğiniz bu odalarda kullanılabilecek anahtar parçalarla güzel bir ortam yaratabilirsiniz. Oturma odası aksesuarları, hem odanın hem de ev sahibinin tarzını yansıtabilir. Peki nasıl bir yol izlenmeli, oturma odası aksesuar fikirleri ve fiyatları nelerdir gelin bir göz atalım.

Şık Avizelerle Odayı Aydınlatın

Odanızı aydınlatmada avize seçimleri çok önemlidir. Hem ışık tercihiniz hem de tarzınıza göre avize çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Oturma odası aksesuarları arasında odayı gösterecek ilk parçalardan biri avizeler olacaktır. Avizenin getireceği şıklığı gördüğünüzde hiç pişman olmayacaksınız. Avize modelleri için https://www.ews.com.tr/ews-akrilik-kirmizi-sarkit-avize adresine göz atabilirsiniz.

EWs akrilik kırmızı sarkıt avize
EWs akrilik kırmızı sarkıt avize

Renkli Tabloların Odanızla Uyumunu Yakalayın

Sade bir oturma odası aksesuar listesi istemiyorsanız, tablolar bu listenin en başında yer almalı. Beğendiğiniz tabloları odanızın duvarlarına asarak mutlu olabilir, odanıza da yeni bir renk katabilirsiniz. Büyük ya da küçük ebatlarla tablolar ile oturma odanıza kendinizden de bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

Mumların Büyüsünü Keşfedin

Oturma odası aksesuar fikirleri ve fiyatları bazı durumlarda yenilenme isteyenleri memnun etmeyebilir. Aksesuarların fiyatları her zaman her cebe uygun gelmeyebilir. Ancak bu durumda işinize yarayacak birkaç parça ile oturma odanızı baştan yaratabilirsiniz. Bunun için mumları kullanmaya ne dersiniz? Uygun fiyata bulabileceğiniz envaiçeşit mum ve mumluklar ile romantik bir ortam yaratın.

Oturma odası aksesuar fikirleri ve fiyatları
Oturma odası aksesuar fikirleri ve fiyatları

Fotoğraflarınızı Vintage Çerçevelerle Süsleyin

Vintage tarzda çerçeveler son yıllarda yeniden evleri süslemeye başladı. Odanızın tarzına göre farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz ancak vintage tarzdaki çerçevelere fotoğraflarınızın görüntüsü gerçekten hoşunuza gidecek. Aileniz ya da dostlarınızla anılarınız saklamanın en güzel ve anlamlı yollarından biri olduğunu göreceksiniz.

Yumuşacık Yastıklara Desen Desen Kılıflar Bulun

Koltuklarınızın, kanepenizin üstünü neden yastıklar ya da kırlentlerle doldurmuyorsunuz? Koltuğun rengiyle uyumlu onlarca farklı renkte kılıflar bulabilirsiniz. Hem rahat hem de eğlenceli görünen oturma odası aksesuarları arasında yastıklara ve kılıflarına bir şans verin.

Oturma odası aksesuarları
Oturma odası aksesuarları

Duvar Raflarıyla Boş Alanları Kullanın

Duvar rafları günden güne evlerde yerini almaya devam ediyor. Toplayıcı olmasının yanında boş duvarları da değerlendirmeyi sağlayan raflarla alanlardan kazanabilirsiniz. Dayanıklı olmaları sebebiyle üzerine biblo, kitap, fotoğraf gibi eşyalarınızı da yerleştirip kalabalıklığın önüne geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here